Geslaagden De Nieuwe Veste Coevorden

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van De Nieuwe Veste in Coevorden.

Vwo

Arnon A.B., Schoonebeek; Joren Arkes, Schoonebeek; Noëlle Assen, Coevorden; Simone Baks, Coevorden; Pjotr Beijerbracht, Zwinderen; Laura de Boer, Dalen; Jet Bosch, Coevorden; Lars Broekhuizen, Coevorden; Julika Frome, Oosterhesselen; Jeroen Grooten, Dalen; Rolf Hidding, Dalen; Michelle Hoeijenbosch, Dalen; Ike Hutter, Oosterhesselen; Sandra Kempen, Coevorden; Anna Knijff, Coevorden; Lisa Kosters, Coevorden; Cas Last, Coevorden; Nick van der Lei, Coevorden; Nienke van Lunen, Coevorden; Lennard Manuel, Coevorden; Demi Meijerink, Dalen; Sanne Piek, Coevorden; Lise Pieper, Dalen; Maxime Plasman, Coevorden; Teun van der Ploeg, Coevorden; Daphne Roos, Coevorden; Dennis Rozema, Oosterhesselen; Niels Santing, Coevorden; Gwen van der Schaaf, Dalen; Tim Schippers, Coevorden; Sem Schlepers, Coevorden; Robbert Schuurmans, Dalerpeel; Omar Sharif, Hardenberg; Peter Jan Snijders, Holthone; Annemijn Tiessen, Oosterhesselen; Lars Veenstra, Schoonebeek; Aniek Vlasma, Dalen; Ethan Waterink, Hardenberg; Estelle Wittendorp, Oosterhesselen; Jeremy Zomer, Agterhorn (Duitsland); Renske Zwart, Coevorden.

Havo

Vera Adolfs, Dalen; Waylon Ankone, Coevorden; Anouk Assen, Dalen; Suzanne Bakker, De Krim; Robin Barelds, Schoonebeek; Sjoerd Beijerbracht, Zwinderen; Jasper Berends, Schoonebeek; Thijs van den Berg, Dalen; Philipp Beukers, Coevorden; Rosalien de Boer, Dalen; Thomas Bos, Schoonebeek; Rody Brand, Dalen; Jurgen ten Broeke, Coevorden; Thomas Büter, Coevorden; Marissa Dekker, Geesbrug; Esmée Derks, Coevorden; Demi Dijkstra, Coevorden; Tim Dijkstra, Coevorden; Rick Doek, Coevorden; Dylan Ekkelenkamp, Coevorden; Tessa Faas, Coevorden; Max Greupink, Dalen; Jurjen Guichelaar, De Krim; Anouk Hagel, Coevorden; Famke Hagel, Coevorden; Remco Hans, Schoonebeek; Niels Harmsen, Gramsbergen; Maurice Hees, Coevorden; Sam Hidding, Dalen; Menno Hofman, Coevorden; Iris Hofstede, Coevorden; Eva ter Horst, Coevorden; Tessa Huizing, Coevorden; Vere Hutter, Oosterhesselen; Bjorn Jongebloed, De Krim; Romy Kappen, Wachtum; Melle Keen, Coevorden; Stijn Keen, Stieltjeskanaal; Nadine Keuter, Schoonebeek; Isa Koel, Dalen; Femke Koers, Schoonebeek; Frank Kok, Dalen; Esmée Kolenbrander, Coevorden; Marlou Kolenbrander, Coevorden; Max Kregmeier, Coevorden; Britt Kroesen, Dalerpeel; Jelle Krol, Coevorden; Daan Lambeck, Coevorden; Heleen Last, Coevorden; Sebastiaan van Leusen, Schoonebeek; Toon Loof, Oosterhesselen; Kasra Lotfi, Coevorden; Aniek Lubberman, Coevorden; Quintijn Lukkien, Coevorden; Marleen Maassen van den Brink, Coevorden; Peter Meppelink, Dalen; Laura Mulder, Schoonebeek; Luca Murk, Dalen; Hilde Muskee, Oosterhesselen; Iris Naber, Schoonebeek; Esra Neep, De Krim; Annika Niks, Coevorden; Ricardo Oelen, Coevorden; Evie van Oss, Coevorden; Frank Platje, Coevorden; Harjan Pronk, Coevorden; Tom Punter, Coevorden; Justin Regtop, Coevorden; Sophie van Rein, Coevorden; Nicole Renkema, Dalen; Stan Roelofs, Wachtum; Evita Roubos, Wijhe; Jurre Sipma, Coevorden; Floris Smeenk, Coevorden; Imre Soppe, Coevorden; Matthijs Stellingwerf, Dalen; Zoë Steunebrink, Schoonebeek; Nico Tangenberg, De Krim; Susan Tangenberg, De Krim; Joe Tielen, Dalen; Maran Timmerman, Coevorden; Marell van der Veen, Coevorden; Iris Velting, Dalen; Rick Veurink, Dalen; Ilse Vleems, Schoonebeek; Alysha Vorsteveld, Coevorden; Max ter Waarbeek, Gees; Daan Warming, Coevorden; Wouter Wassenaar, Laar (Duitsland); Milou Weerink, Coevorden; Floor van der Weide, Dalen; Nina van der Werf, Schoonebeek; Roy Wesseling, Schoonebeek; Nick Westerhof, Coevorden; Pascal Wiegers, Coevorden; Ilse van Zwol, De Krim; Irene Korenhof, Coevorden.

Mavo (TL/GL)

Naomi Nevels, Coevorden; Gutama Abadinsa, Coevorden; Amar Alagic, Coevorden; Twan Anbergen, Dalen; Wessel Anbergen, Coevorden; Larissa Assen, Coevorden; Tim Assen, Coevorden; Bernd Benak, Gees; Stef Blaauwgeers, Coevorden; Marcella Bols, Laar; Anouk Booij, Coevorden; Calvin de Bruin, Emlichheim; Daphne Bruins, De Krim; Roy Centen, Coevorden; Wesley Dekker, Coevorden; Kelly van Dijk, Coevorden; Sofie Doevelaar, Coevorden; Karin Drenten, Schoonebeek; Darryl Dries, Laar; Iris Dubbink, Dalen; Denny Egberts, Coevorden; Kimberley Egberts, Coevorden; Jorick Ekkelenkamp, Coevorden; Quinty Ganzevoort, Coevorden; Tom Garming, Dalen; Margot de Gier, Schoonebeek; Bryan van der Graaf, Coevorden; Lisa Groeneweg, De Krim; Annelie Grooten, Coevorden; Raymon Gruppen, Laar; Allard Haarman, De Krim; Menno Hamelink, Coevorden; Shirley van der Heide, De Krim; Korrie Hellinga, Coevorden; Youri Hemelrijk, Neugnadenfeld; Jarno Hofman, Coevorden; Anne Fleur Homan, Coevorden; Melissa Hop, Gees; Susan Hubers, Schoonebeek; Lieke IJdens, Coevorden; Jasper Jacobs, Coevorden; Bram Jansink, Coevorden; Merissa Kamphuis, De Krim; Lars Kampman, Coevorden; Sander Kamps, Dalen; Emre Kanal, Coevorden; Beau Kardol, Coevorden; Max Kardol, Coevorden; Luke Karsten, Coevorden; Tijmen Kiers, Coevorden; Lynn Kluitenberg, Coevorden; Milan Koel, Dalen; Sander Kok, Dalen; Tara Kroezen, Dalen; Nick Leemhuis, Coevorden; Lisa van der Lippe, Coevorden; Myrthe Luiken, Coevorden; Thomas Luiken, Coevorden; Chris Maatje, Schoonebeek; Danique Marissen, Coevorden; Kevin Mecklenfeld, Laar; Daan Meijering, Dalen; Nienke Meppelink, Dalen; Robert Mittendorff, Dalen; Maré Muller, Holthone; Hamza Nedjaa, Coevorden; Nick Nevels, Coevorden; Tara Nijman, Laar; Lynn Oost, Coevorden; Thijs Otten, Zwinderen; Tessa Oving, Dalen; Maureen Piek, Coevorden; Mylan Plasman, Laar; Damien Pol, Dalerpeel; Jarne Pol, Coevorden; Kayleigh Poolman, Coevorden; Calvin Potgieter, De Krim; Anouk Prins, Coevorden; Rick Prins, Coevorden; Jarno Renting, Gees; Jens Rutgers, Coevorden; Jacco Schluter, Schoonebeek; Britt Scholten, Coevorden; Maud Schuwer, Laar; Emma Slot Coevorden; Teunis Spijkerman, Coevorden; Jarod Staal, Coevorden; Tessa Staal, Dalerpeel; Mark Steffens, Coevorden; Anna Talen, Dalerpeel; Luke Talen, Dalerpeel; Danielle Talens, Coevorden; Marije Uineken, Dalen; Paulien van der veen, Coevorden; Sanne de Veen, Coevorden; Anco Veenstra, Coevorden; Shania Verstraeten, Coevorden; Jari Visser, Coevorden; Lisa Vloedgraven, Coevorden; Rick Vossebeld, Coevorden; Megan Vredeveld, Coevorden; Lotte Vrieling, Dalerveen; Niek de Vries, Schoonebeek; Manouk Vuuregge, Coevorden; Nathalie Wassing, Veenoord; Bram Weerink, Coevorden; Ian Witteman, Coevorden; Anne Wolbert, De Krim; Yoran Zandbergen, Coevorden; Nils Zwart, Coevorden; Ilse Hunse, Schoonebeek; Ilse Lugies, Dalerpeel.

Vmbo-KBL

Dienstverlening en Commercie

Priscilla Bakker, Coevorden; Chimène Benjaminsen, Coevorden; Esra Beukeveld, Coevorden; Anke Blokzijl, Coevorden; Sven de Boer, Schoonebeek; Joyce Bok, Coevorden; Rosan Bouwmeester, Coevorden; Swen Cremer, Coevorden; Peter Croezen, Coevorden; Kaj Gort, Coevorden; Jorik Gossen, Dalen; Beau van der Graaff, Coevorden; Lonneke Hidding, Coevorden; Ceylan Kanal, Coevorden; Nadieh Knuppe, Schoonebeek; Roxan Koopman, Coevorden; Karlijn Koster, Coevorden; Marion Lichtendonk, Dalerpeel, Remco Lichtendonk, De Krim; Jolijn Meppelink, Schoonebeek; Justin Middeljans, Coevorden; Myrthe Olijve, Coevorden; Maartje van Ommen, Schoonebeek; Brenna Pot, Coevorden; Lana Prijs, De Krim; Britt Veninga, Schoonebeek; Indy de Vries, Coevorden; Lonneke Willems, Schoonebeek.

Technologie en Commercie

Timo Adriaansen, Laar; Rik Albring, Dalerveen; Bart Althof, Dalen; Joep Assen, Coevorden; Amber van Dam, Schoonebeek; Rowan Dekker, Coevorden; Arthur Dijkstra, Coevorden; Jessie Katerberg, Coevorden; Dennis Kats, Dalen; Nick de Leeuw, Dalen; Max Meijerink, Dalen; Roy Meijerink, Coevorden; Mark Nijhoving, Schoonebeek; Julian Okken, Dalerpeel; Thomas Onclin, Coevorden; Yorick Spang, De Krim; Hendrik van der Weide, Coevorden.

ICT-route

Ruben Blaauwgeers, Coevorden, Dilara Beukeveld, Coevorden; Ilse van Eijk, Coevorden; Merel Finke, Schoonebeek; Matthijs Mik, Coevorden; Fleur Vording, Schoonebeek.

Vmbo-BBL, Leerwerktraject

Dienstverlening en Commercie

Jermy Hulskers, Coevorden; Luna van der Kort, Coevorden, Emma Remkes, Laar.

Technologie en Commercie

Luuk Brugging, Coevorden; Rik Niers, Schoonebeek; Gerbert Schonewille, Coevorden.

VMBO-BBL

Dienstverlening en Commercie

Mohammed Abdalla, Coevorden; Jolien Bakker, Coevorden; Sharon Bos, Coevorden; Kaylee van den Brink, Dalerpeel; Manouk Buisman, Coevorden; Leonie Engberts, Emlichheim; Samenda Keen, Schoonebeek; Antoine Kimmann, Coevorden; Jade Kleiman, De Krim; Lisette Kluitenberg, Coevorden; Esmée Mensen, Weiteveen; Nathalie van Ommen, Schoonebeek; Michelle Peters, Schoonebeek; Isa Plasman, Coevorden, Anchela Schonewille, Coevorden; Marieke Strating, Schoonebeek;

Technologie en Commercie

Lorenzo Duinkerken, Wachtum; Esther Groen, Coevorden; Yoran Groote, Coevorden; Kevin Hilbrands, Dalen; Robert Sandifort, Coevorden; Erwin Stille, Coevorden; Hannes Wolters, Coevorden; Jordy van ’t Zand, Coevorden.

ENTREE, niveau 1

Wendy Feijen; Femke van Rijn.

Praktijkonderwijs

Tamara Janssen; Talitha ten Kate; Celine Loof; Fatima Saleh; Harm Spijkerman.