Geslaagden Vechtdal College

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Vechtdal College in Hardenberg, Dedemsvaart en Ommen.

Locatie Dedemsvaart

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Esmee Bouman, Balkbrug; Daan Geerling, Zuidwolde dr; Robin Gerth, Balkbrug; Ellen Hoekstra, Dedemsvaart; Stefan Kunstman, Dedemsvaart; Brian Lier, Dedemsvaart; Rosanna Martha, Dedemsvaart; Leon Neerhof, Dedemsvaart; Sjors Poppema, Nieuwleusen; Lisanne Reurink, Lutten; Lola Stegeman, Dedemsvaart; Natasja Vos, Punthorst; Sanne de Vries, Dedemsvaart

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Daphne de Boer, Dedemsvaart; Naomi Boessenkool, Dedemsvaart; Lieke de Bruin, Balkbrug; Sabine Eggink, Dedemsvaart; Ruben Hommes, Dedemsvaart; Mariska Huzen, Balkbrug; Lotte Kamps, Dedemsvaart; Ilse Kerkdijk, Dedemsvaart; Myra Knevelbaard, Dedemsvaart; Ceciel Kroezen, Schuinesloot; Lisa Mijnheer, Nieuwleusen; Anouk Nijland, Dedemsvaart; Vedra Runherd, Dedemsvaart; Charon Schottert, Dedemsvaart; Ilse Schreur, Dedemsvaart; Loïs Slager, Nieuwleusen; Anoek Snippe, Dedemsvaart; Britney op de Weegh, Dedemsvaart; Kina Zantinge, Dedemsvaart

Vmbo Theoretisch leerweg

Dianne Bakker, Dedemsvaart; Jonathan Belling, Balkbrug; Ruben van de Belt, Dedemsvaart; Melvin Benjamins, Drogteropslagen; Aniek van Berkum, Vinkenbuurt; Ilse Beukeveld, Dedemsvaart; Leena van den Bos, Dedemsvaart; Kristel Bos, Rheezerveen; Veerle Brouwer, Dedemsvaart; Amy Compagner, Balkbrug; Anouk Dekker, Dedemsvaart; Tom van Dijk, Dedemsvaart; Robin Dikkerboom, Dedemsvaart; Simone van Elburg, Dedemsvaart; Amyna Elhalawany, Dedemsvaart; Kadicha Geerking, Balkbrug; Maikel Grim, Zuidwolde dr; Jasper Haan, Nieuwleusen; Stefanie Haasjes, Dedemsvaart; Maureen Hamberg, Dedemsvaart; Phyllis Hilberink, Nieuwleusen; Tessa Holtvoort, Dedemsvaart; Indra Hommes, Dedemsvaart; Christie de Jong, Dedemsvaart; Sven Katoele, Dedemsvaart; Rick Kerkdijk, Dedemsvaart; Danique Kist, Dedemsvaart; Anne Kobes, Dedemsvaart; Chanel Koeling, Dedemsvaart; Tristan van Kolck, Dedemsvaart; Naomi Kooiker, Balkbrug; Jorrit Kornelis, Dedemsvaart; Aniek Krale, Dedemsvaart; Lonneke Leffers, Dedemsvaart; Lise Melenhorst, Dedemsvaart; Gore Melikyan, Dedemsvaart; Rozelyn Nanning, Dedemsvaart; Berbel Pennekamp, Dedemsvaart; Michael Roelofsen, Dedemsvaart; Duncan Runhart, Dedemsvaart; Elizabeth Schepers, Dedemsvaart; Mike Schipper, Dedemsvaart; Marije Schipper, Dedemsvaart; Mathilde Schumacher, Dedemsvaart; Mariëlla Slagman, Dedemsvaart; Lieke Snippe, Dedemsvaart; Noah Snoek, Balkbrug; Beau Sollie, Dedemsvaart; Daphne Spaan, Balkbrug; Romy Spijker, Dedemsvaart; Sébastien van Tolij, Nieuwleusen; Marco Vedders, Dedemsvaart; Ilse te Velde, Dedemsvaart; Demi Verhaar, Balkbrug; Marnix Visscher, Dedemsvaart; Kaila Wencker, Slagharen; Thom Wesselink, Dedemsvaart; Rob Wesselink, Dedemsvaart; Eva Wessels, Zuidwolde; Patrick Westerman, Dedemsvaart; Silke Wildschut, Dedemsvaart; Aron Winters, Dedemsvaart; Julian Zoer, Vinkenbuurt

Locatie Ommen

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Dyon Bakker, Dedemsvaart; Stan Bouwhuis, Dalfsen; Menora ten Broeke, Den Ham; Djarlo Canocchi, Lemelerveld; Kim Deuzeman, Arrien; Bryan van Dijk, Dedemsvaart; Danique van Echten, Nieuwleusen; Sam Elst, Dalfsen; Wout Giesen, Vilsteren; Mirne Goos, Dalfsen; Job de Groot, Dalfsen; Björn Heun, Dalfsen; Sander Hoeve, Balkbrug; Lars Hoeve, Witharen; Shakira van Hoorn, Dalfsen; Monique ter Horst, Ommen; Kevin Huiskamp, Ommen; Joey Huzen, Dedemsvaart; Herjan Huzen, Balkbrug; Jelmer Kleinjan, Lemele; Arne Kleinlugtenbeld, Dalfsen; Nina Kleinlugtenbeld, Dalfsen; Melwin Lorkeers, Dalmsholte; Rens Luikens, Dedemsvaart; Bart Luiten, Dedemsvaart; Tobias Meijerman, Ommen; Naomi Meijerman, Ommen; Amel Neppelenbroek, Ommen; Jarno Pekkeriet, Ommen; Esmée Peters, Dalfsen; Israily de la Rosa Alejandro, Ommen; Nina Ruiterkamp, Lemele; Wybe Scholten, Lemele; Melvin Schoonhoven, Dalfsen; Mariëlle Schuurhuis, Dalfsen; Cody van der Sligte, Dedemsvaart; Niek Timmerman, Balkbrug; Daena Toonen, Dalfsen; Tristan van der Veen, Ommen; Melanie Vos, Ommen; Marnick Voshol, Dalfsen; Dimitri Wesselink, Dalfsen; Mathijs Zandbergen, Den Ham ov

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Sybren Bangma, Nieuwleusen; Wilton van den Berg, Dalfsen; Amy van den Berg, Ommen; Jurian Binnenmars, Beerzerveld; Kristy Bloo, Vilsteren; Thijmen Bloo, Vilsteren; Thomas Bos, Ommen; Kim Bosch, Dalfsen; Emiel Bosch, Lemele; Jesse Bouwhuis, Ommen; Daan Brandwacht, Dalfsen; Mike Brinkman, Dalfsen; Sharon Buursema, Balkbrug; Kevin van Dam, Dalfsen; Robert van Dijk, Nieuwleusen; Maud Eijkelkamp, Dalfsen; Sem Ekkel, Ommen; Thomas Exel, Lemelerveld; Ryan Frijlink, Ommen; Marèll Hekhuis, Den Ham ov; Lydia Horstink, Den Ham ov; Floor van der Hulst, Balkbrug; Micha Idzerda, Dalfsen; Syntyche Jacobi, Ommen; Vincent Kappert, Dedemsvaart; Thom Kasper, Dalfsen; Susanne Klein, Dalfsen; Roan Koggel, Ommen; Jelle Kok, Daarle; Eva Kok, Lemele; Bram Kremer, Balkbrug; Robin Kroes, Balkbrug; Nienke Krul, Lemelerveld; Dagmar Lambers, Den Ham ov; Thijs de Lange, Den Ham ov; Lisa van der Linde, Ommen; Swen Lindeboom, Dalfsen; Maaike Lok, Ommen; Iwan Lubbers, Dalfsen; Arno Mars, Ommen; Mariska Mars, Dalfsen; Mattijs Meijer, Den Ham ov; Noë Melenboer, Den Ham ov; Flynn Minkjan, Ommen; Jonatan Nijkamp, Den Ham ov; Yarno Noppers, Den Ham ov; Carien Pekkeriet, Dalfsen; Jarno van Pijkeren, Lemele; Lotte Pouw, Lemele; Jaron Roeberts, Ommen; Annemijn Schepers, Ommen; Robin Schoonhoven, Dalfsen; Tom Simons, Ommen; Tim Slagter, Nieuwleusen; Patrick Slotman, Ommen; Susan Stappenbelt, Ommen; Lotte Sterken, Dalfsen; Ilse Stokvis, Den Ham ov; Mart-Jan Tempelman, Ommen; Christian van der Veen, Ommen; Iris van der Veen, Ommen; Joran van der Vegt, Dalfsen; Nick Vos, Ommen; Aniek Welink, Ommen; Thijs Wermink, Den Ham ov; Kelly Wind, Vinkenbuurt; Bas Wissink, Ommen; Niels Wissink, Ommen; Tim van de Wolfshaar, Witharen; Julian Wunnink, Dalmsholte

Vmbo Theoretisch leerweg

Farah Albers, Ommen; Damian Babois, Ommen; Paula Bekedam, Dalfsen; Elise Bergsma, Den Ham ov; Loes Berkhof, Lemele; Anne Bijl, Dedemsvaart; Esmay Bosch, Dalfsen; Stijn Braakman, Den Ham ov; Benthe Brandwacht, Dalfsen; Marno Breunis, Dalfsen; Imara Dijk, Dalfsen; Damiën Dijk, Lemele; Jesse Dubbink, Den Ham ov; Sanne Dunnewind, Ommen; Jesse Ekkel, Hellendoorn; Ibrahim Ezzerhouni, Ommen; Duncan Geertman, Stegeren; Jesse Gerrits, Den Ham ov; Otto de Groot, Dalfsen; Wout Grootemarsink, Ommen; Iris Haasjes, Balkbrug; Britt Heusinkveld, Balkbrug; Maud Hoes, Arriën; Stijn Hogendorf, Dedemsvaart; Rowi Hollegien, Dalmsholte; Olav Hoogstraten, Ommen; Claudia Huizing, Ommen; Martijn Jansen, Dalfsen; Maarten Jansen, Ommen; Charlotte Jolink, Ommen; Luna de Jong, Ommen; Lisa Kamphuis, Dalfsen; Dessalin Kampman, Ommen; Demi Knobben, Lemele; Tessa Knobben, Lemele; Noah Knol, Ommen; Jorn Kodden, Ommen; Sven Koggel, Dalfsen; Karlijn de Lange, Ommen; Xandrijn Leliveld, Dalfsen; Mark van Leussen, Dalfsen; Myrthe Ligtenberg, Den Ham; Lotte Marsman, Lemele; Jorn Martens, Ommen; Nienke van Marum, Ommen; Julian Meijer, Den Ham ov; Rachel Merjenburgh, Ommen; Tom Morsink, Ommen; Bart Morsink, Ommen; Stijn Niens, Vilsteren; Judith Nijzink, Giethmen; Brend Pen, Lemele; Manuela Quiviengele, Ommen; Lilian Rens, Ommen; Danique Reuvers, Balkbrug; Dionne Schoemaker, Ommen; Anne Scholman, Balkbrug; Thijs Schottert, Giethmen; Nathalie Schreurs, Ommen; Loes Schwieters, Ommen; Max Siero, Ommen; Susan Snel, Ommen; Alwina Tempelman, Ommen; Ezra Tuin, Ommen; Nova Turkstra, Ommen; Niels van der Veen, Ommen; Yoëll van der Veen, Ommen; Kim van der Weide, Vroomshoop; Ilse van Westing, Dalfsen

Havo

Indra Aalders, Ommen; Lars Albers, Ommen; Ruben Altena, Ommen; Amber Bakhuis, Lemele; Karin Beniers, Ommen; Ayla Bloten, Lemele; Ymke Bosch, Den Ham ov; Justin Bosch, Dedemsvaart; Mycha Bosch, Vilsteren; Kim Bosch, Ommen; Shenay Bosch, Lemele; Dominique Bouman, Balkbrug; Ilse Braakman, Hellendoorn; Anke Breunis, Dalfsen; Annemiek Brinkman, Nieuwleusen; Loïs Bron, Ommen; Joppe Busstra, Dedemsvaart; Alyssa Corté, Ommen; Rachel Courtz, Dedemsvaart; Zamina Dadasova, Ommen; Bram Dekker, Dedemsvaart; Arjen Dekker, Dalfsen; Iisa Derks, Ommen; Imke Dunnewind, Dedemsvaart; Chiel Dunnewind, Dedemsvaart; Mirthe Evers, Den Ham; Dominique Flims, Ommen; Lars Goosselink, Ommen; Daniëlle Groen, Arrien; Pieter Hart, Ommen; Sanne Hoekjan, Dedemsvaart; Jarne Holsappel, Ommen; Adrianne Hopman, Witharen; Hanne Horsman, Dalmsholte; Thijs Janse, Ommen; Sietse Jansen, Dalfsen; Bodi Jutte, Lemele; Moniek Jutten, Dalfsen; Vincent Kat, Dedemsvaart; Sil van Keulen, Arrien; Jordi Kleinjan, Den Ham ov; Douwe Kleinjan, Ommen; Bernd Kolkman, Den Ham ov; Joshua Koot, Ommen; Rick Kortstee, Dalfsen; Sophie Kosters, Den Ham ov; Lisa Kottier, Ommen; Benthe Kraaijvanger, Giethmen; Alex Kragt, Dedemsvaart; Thijs Kremer, Stegeren; Ferron Kroezen, Dedemsvaart; Thomas Legebeke, Ommen; Esther van der Linde, Ommen; Evelien Lindeboom, Dalfsen; Tessa Louwdijk, Balkbrug; Ivo Lub, Ommen; Sarah Marsman, Ommen; Vincent Martens, Ommen; Annemijn Meijer, Den Ham ov; Justin Meijerink, Ommen; Verna Mensen, Dedemsvaart; David Moerman, Ommen; Marten Muis, Den Ham ov; Ivor Niens, Dalfsen; Lars Noordman, Dalfsen; Rens Noordman, Lemelerveld; Suzanne van Oeffel, Balkbrug; Roos Podde, Den Ham ov; Mark-Jan Poortman, Dedemsvaart; Dianne van Raalte, Linde dr; Lisa Rijkeboer, Witharen; Maarten Ruiter, Ommen; Quinn Runhart, Drogteropslagen; Esmée Russcher, Dalfsen; Jolien Schaaphok, Ommen; Rik Schipper, Dedemsvaart; Ramon Schuldink, Ommen; Naomi Schutte, Balkbrug; Merleau Schwieters, Dedemsvaart; Jolet Snoeijer, Dedemsvaart; Eline Steen Redeker, Dedemsvaart; Rohan van Stegeren, Ommen; Anouk Stoffers, Dedemsvaart; Anke van der Stouwe, Dalfsen; Yenli Tang, Ommen; Rick van de Vaart, Ommen; Romke van der Veen, Ommen; Ramon van der Vegt, Dalfsen; Simeon van 't Veld, Ommen; Ellen Visscher, Den Ham ov; Jarico Vliek, Den Ham ov; Gerben de Vries, Den Ham ov; Remco van Vugt, Dedemsvaart; Linda Webbink, Ommen; Isa Wellenberg, Dedemsvaart; Nynke Wesselink, Dedemsvaart; Aniek Westerhof, Dalfsen; Joanne Wilbrink, Dedemsvaart

Vwo

Herjan Barkman, Dedemsvaart; Monique van Beem, Dedemsvaart; Sylvia van Beem, Dedemsvaart; Lotte Blekkenhorst, Den Ham ov; Emiel van der Boon, Ommen; Sunanda Bouwhuis, Ommen; Hannah Burger, Ommen; Marèll Dubbink, Den Ham ov; Jesse van Eck, Ommen; Eva Eker, Balkbrug; Hanneke van Harten, Ommen; Amber Hekman, Ommen; Ryan Hemstede, Ommen; Bram Horsman, Dalmsholte; Merijn Huiskes, Ommen; Cato Huuskes, Ommen; Lisa Jaspers, Den Ham ov; Rosanne Jonkers, Ommen; Ellen Kok, Balkbrug; Mike van der Kolk, Dalfsen; Nick Kremer, Stegeren; Jeroen Makkinga, Ommen; Quentin Marsman, Ommen; Lotte Mensink, Ommen; Jildau van Os, Dedemsvaart; Chloë Pol, Stegeren; Rutger Remmers, Ommen; Denise Sessink, Dedemsvaart; Danique Vrieling, Balkbrug

Locatie Hardenberg

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

 Simone Altena, Den Velde; Fernando Aman, Rheezerveen; Mark Bakker, Dedemsvaart; Rik Benjamins, Bergentheim; Arno Blankemeijer, Hardenberg; Cezz Blommendaal, Hardenberg; Kim Bolks, Rheeze; Nick Bos, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Thiemen Bosscher, Hardenberg; Jorn van Bree, Dedemsvaart; Rychelle Doornbos, Hardenberg; Bart Dorman, Hardenberg; Sander Eggengoor, Hardenberg; Bas van Eijk, Kloosterhaar; Daimen Ekkel, Mariënberg; Justin Finkers, Slagharen; Quinten Flick, Dedemsvaart; Bart Freke, Mariënberg; Mick Groen, Dedemsvaart; Lubien Hagedoorn, Gramsbergen; Joey Hagemeijer, Slagharen; Bram Helmich, Slagharen; Rik Heyman, D-49847 Itterbeck; Tom Hudepohl, Slagharen; Ann-Christin Jahn, D-49847 Itterbeck; Giel Kamphuis, Hardenberg; Demian Keuken, Hardenberg; Danicha Klaver, Hardenberg; Syl Klein, De Krim; Frederique Klement, Gramsbergen; Ruben Klink, Hardenberg; Theo Kosse, Schuinesloot; Senne Lambers, Hardenberg; Arjan Leemgraven, Slagharen; Sem Makkinga, Hardenberg; Hilco Mast, Radewijk; Ramon Mecklenfeld, De Krim; Melanie Meijer, Bruchterveld; Bastijn Muis, Gramsbergen; Jort Odink, Lutten; Ramon Olsman, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Jos Olsman, Hardenberg; Arjo Pouwels, Gramsbergen; Boaz Ramaker, Hoogenweg; Joyce Ranter, Hoogenweg; Dion Ringeling, Drogteropslagen; Sem Roessink, Kloosterhaar; Rutger Salomons, Bergentheim; Sanne Schuuring, Slagharen; Réno Strijker, Lutten; Jonick Vasse, Hardenberg; Lisanne Vedelaar, Hardenberg; Jordy Veenaas, Sibculo; Justin Veldman, De Krim; Thijs Veltink, Dedemsvaart; Jordy Vergoessen, Hardenberg; Yoran Vetker, De Krim; Romy Vos, D-49847 Itterbeck; Brend van Weert, Hardenberg; Luc Westenberg, Bergentheim; Kaylee te Wierik, Kloosterhaar; Mandy Winkels, Bergentheim; Felicia Bakhuis, De Krim; Jasper Bartels, Beerze; Menno Bosch, Gramsbergen; Wesley Gritter, Hardenberg; Lars Hekman, Gramsbergen; Stijn Kuper, Hardenberg; Jared van Leeuwen, Hardenberg; Jennifer Tempelman, Schuinesloot

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

 Sanne Altena, Slagharen; Annelie Appel, Hardenberg; Danny Beikes, Hardenberg; Erik van den Bliek, Lutten; Maud Bosch, Hardenberg; Chiel Bouwman, Gramsbergen; Sanne Breukelman, Kloosterhaar; Rick ten Brinke, Kloosterhaar; Emma Cramer, Hardenberg; Lucca Dekker, Hardenberg; Gijs Dollenkamp, De Krim; Hieke Dollenkamp, De Krim; Marieke Ekkelenkamp, Gramsbergen; Koen Elferink, Schuinesloot; Wesley Engelmoer, Hardenberg; Julian Engels, Hardenberg; Paula Eshuis, Hardenberg; Ruben Everts, Bruchterveld; Susanne Gasman, Slagharen; Björn Geerts, Hardenberg; Joey de Graaf, Kloosterhaar; Silvan de Haan, Hardenberg; Sven Hagemeijer, Slagharen; Leonie Hamberg, Hardenberg; Esmee Hankamp, Slagharen; Floris Hegteler, Slagharen; Daniek Herbers, Hardenberg; Marissa van 't Holt, Gramsbergen; Collin Horstman, Hardenberg; Jurre Hulzebosch, Hardenberg; Joey Jansen of Lorkeers, Lutten; Dong-Soo Kampjes, Lutten; Julia Kieft, Hardenberg; Anouk Kievits, Gramsbergen; Mart Klapwijk, Hardenberg; Rinse Klink, Hardenberg; Aniek Klokkers, Hardenberg; Esther Kloosterman, Radewijk; Guus Kuipers, Gramsbergen; Steven Kunst, Hardenberg; Chayenne Lamberink, Leeuwarden; Daniël Langenberg, Hardenberg; Dominique Lenters, Hardenberg; Gerwin Lenters, Rheeze; Nick Liefers, D-49828 Neuenhaus; Joriza Luisman, Kloosterhaar; Stefan Markhorst, Brucht; Sanne Meesters, Lutten; Timo Meier, Gramsbergen; Nick Meijer, Hardenberg; Thies Mensink, Hardenberg; Michelle Menzo, Loozen; Kim Merjenburgh, Hardenberg; Riad Mezouar, Slagharen; Sharon van der Most, Slagharen; Max Mosterman, Dedemsvaart; Anoek Mulder, Hardenberg; Juan Nasta, Hardenberg; Julian Nijman, Lutten; Miko Noordman, Geerdijk; Juan Oldehinkel, Hardenberg; Esmée Oldenbeuving, Gramsbergen; Nikita van Olst, Gramsbergen; Sanne Prijs, Bergentheim; Étwan Reinders, Hardenberg; Wesley Remmelts, Hardenberg; Julia Santing, Nieuwleusen; Remco Schipper, Hardenberg; Milan Schuurhuis, Bergentheim; Esmee Schwieters, Lutten; Matthijs Slager, Hardenberg; Eclesias Sloot, Hoogenweg; Niek Slump, Hardenberg; Niek Snoeijer, Schuinesloot; Jay Somsen, Hoogenweg; Stan Spalink, Hardenberg; Sven Spijkers, Hardenberg; Eline Spijkers, Radewijk; Max Stroeve, Hardenberg; Steven Supèr, Sibculo; Maartje Supheert, Gramsbergen; Ilse Tiggelman, Sibculo; Ramon Timmer, Bergentheim; Daphne Veneman, Bergentheim; Gerjan Veneman, Bruchterveld; Alex Visscher, Gramsbergen; Lars Visser, Mariënberg; Mart Volkers, Hardenberg; Jan-Willem de Vries, Rheezerveen; Manon Waterink, Beerzerveld; Elwin van der Weide, Gramsbergen; Leon Welleweerd, Hardenberg; Danique Willems, Hardenberg; Jonne Wolf, Hardenberg; Kim Zandbergen, Hardenberg

Vmbo Theoretisch leerweg

Romee Altena, Holtheme; Matthijs Altena, Rheezerveen; Luc Bakker, Hardenberg; Sandra Bekker, Bruchterveld; Thomas Bekman, Gramsbergen; Lars Bembom, Collendoorn; Jens van der Blij, Hardenberg; Robyn Borgman, Slagharen; Anouk Borgman, Slagharen; Patrick Bosch, Slagharen; Nienke Bouma, Brucht; Iwan van den Bout, Hardenberg; Melanie van Braak, Hardenberg; Daan Breukelman, Kloosterhaar; Stef ten Brinke, Hardenberg; Anne-Benthe de Bruin, Slagharen; Lynn Ekkel, Kloosterhaar; Maaike Evers, Hardenberg; Alisha van der Felz, Schuinesloot; Stefan Fokkert, Hardenberg; Ilse Gast, Sibculo; Bas Gerholt, Hardenberg; Jesse Godeke, Hardenberg; Kaylee de Haard, Hoogenweg; Stan Hamberg, Gramsbergen; Judith Hamhuis, Bruchterveld; Jordy Haverkort, Schuinesloot; Marinthe Hazelhorst, Diffelen; Mirthe Hierink, Beerze; Marijn van den Hoek, Hardenberg; Tom Horstman, Slagharen; Niels Jansen, Gramsbergen; Jastin Kelder, Hardenberg; Rachnar Kikkert, Hardenberg; Liene Klapwijk, Hardenberg; Bernice Koorn, Hardenberg; Wieke Kosse, Slagharen; Nina Kroeze, Bruchterveld; Michelle Kroezen, Schuinesloot; Noah Kuilder, Loozen; Ilse Kuiper, Lutten; Bob van der Laan, Hardenberg; Michaël Lahdo, Hardenberg; Marise Luisman, Gramsbergen; Patrick Matel, Gramsbergen; Lars Mecklenfeld, Slagharen; Daniek Meijerink, Venebrugge; Jisse Mensink, Hardenberg; Lisa Mepschen, Schuinesloot; Daan van der Meulen, Slagharen; Enya van der Molen, Rheezerveen; Csaba Nijboer, Sibculo; Noah Nijeboer, Sibculo; Ilona Nijeboer, Hardenberg; Kevin Nijkamp, Slagharen; Joep Nonkes, Hardenberg; Tim Olde, Coevorden; Piet ten Pas, Beerzerveld; Laura Pieper, Slagharen; Lianne Plas, Hardenberg; Tom Platje, Bruchterveld; Myrthe Post, Hardenberg; Jorinde Pullen, Diffelen; Gerben Reinders, Den Velde; Stef Reinders, Holtheme; Fleur Ridderman, Hardenberg; Jill Schutte, Sibculo; Rosanne Schuurhuis, Beerzerveld; Thijmen Slomp, Gramsbergen; Julia Sloot, Sibculo; Arieke Slot, Gramsbergen; Julian Smit, Bruchterveld; Mariëlle Soer, Lutten; Ellen Steunenberg, Hardenberg; Rylana Stoeten, Bergentheim; Jorrit Stroeve, Hardenberg; Rachialle Timmermans, Ane; Marten Treep, Vroomshoop; Pelle Vasse, Ane; Jeroen Waterink, Radewijk; Gerina Welleweerd, Hardenberg; Pepijn Welleweerd, Hardenberg; Arjan Werink, Slagharen; Tim Westerveld, Hardenberg; Ryan ter Wielen, Hardenberg; Jarno Willems, Hardenberg; Wiljo Willems, Mariënberg; Maarten Wolbink, Sibculo; Gerjan Zagers, Hardenberg; Tom Zagers, Hardenberg

Havo

Zayd Al-Khayat, Hardenberg; Dagmar Bakhuis, Beerzerveld; Mirthe Ballast, Dedemsvaart; Rita Bedawid, Hardenberg; Kirsten van de Belt, Collendoorn; Chiara Beltau, Hardenberg; Ilse Benjamins, Bergentheim; Chris-Jan Bolks, Hardenberg; Esmée Bosma, Hardenberg; Manon Bouwhuis, Hardenberg; Rik Bouwmeester, Hardenberg; Joris Brink, Hardenberg; Kylian Buimer, Hoogenweg; Jelle Buimer, Hoogenweg; Thijs van Dijk, Schuinesloot; Laura van Doorn, Sibculo; Jelle Dorman, Hardenberg; Melissa Ekkel, Vroomshoop; Adam Elsayed, Hardenberg; Thimo Elzinga, Vroomshoop; Dian Ester, Gramsbergen; Merle van Faassen, Hardenberg; Faby Forster Chávez, Bergentheim; Melissa Geertjes, Hardenberg; Erik Glas, Hardenberg; Eagan Grygier, Hardenberg; Heather de Haan, Radewijk; Bibi Halbesma, D-49824 Emlichheim; Inge Hemmink, Bruchterveld; Marnix Hoeve, Slagharen; Mees Hoogland, Hardenberg; Jeffrey Hutten, Hardenberg; Willem Hutten, Beerzerveld; Daniël Jansen, Hardenberg; Boyan de Jong, Bruchterveld; Robin Jürries, Coevorden; Jorick Kamphuis, Gramsbergen; Marlijn Kampjes, Hardenberg; Ilse Karsies, Dedemsvaart; Miriam Khoshaba, Hardenberg; Mark Kiewiet, Gramsbergen; Leandro Kikkert, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Larissa Kremer, Bergentheim; Celine Lambers, Hardenberg; Jasper van der Lichte, Gramsbergen; Sven Lotterman, Sibculo; Iris Lubbers, Beerzerveld; Rob Luttmer, Hardenberg; Ines Maas, Slagharen; Stefan Middag, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Rutger Mol, Schuinesloot; Aron ten Napel, Hardenberg; Romy van Oers, Hardenberg; Selena Oort, Vroomshoop; Jochem Oostra, Hardenberg; Robin Otten, Hardenberg; Niels Overweg, Hardenberg; Martijn Plattje, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Tamara Potgieter, Hardenberg; Louise Prins, Hardenberg; Kyra de Putter, Bergentheim; Janice Rieks, Dedemsvaart; Raisa Schlepers, Slagharen; Laura Schuldink, Mariënberg; Leon Soer, Lutten; Ruben Sportel, Radewijk; Koen Temmink, Slagharen; Christine van Uffelen, Hardenberg; Ilse Veltink, Bruchterveld; Arkana Veltink, Hoogenweg; Marissa Veurink, Hardenberg; Dion Veurink, Bruchterveld; Manon Visser, Mariënberg; Noa Warrink, Hardenberg; Mirte Waterink, Hardenberg; Karin Welleweerd, Lutten; Wout Werkman, Hardenberg; Melissa Wessel, Vroomshoop; Pevi Wijngaarden, Hardenberg; Silke Wind, Radewijk; Elroy Wolbink, Hardenberg

Vwo

Mart Altena, Hardenberg; Eline Bekker, Kloosterhaar; Julian Bekker, Hardenberg; Niels van den Belt, Hardenberg; Annaï Binnenmars, Sibculo; Anne Boshove, Kloosterhaar; Marleen ten Brinke, Hardenberg; Ivana van Dasselaar, Beerzerveld; Ilse van Dijk, Linde dr; Mike Doldersum, Lutten; Ruben van Ee, Hardenberg; Sanne Engberts, Anerveen; Daan Feldkamp, Hardenberg; Willemien ter Haar, Dedemsvaart; Emily Hakkers, Collendoorn; Romy Hakkers, Collendoorn; Gerrit Hamhuis, Hardenberg; Tom van Hensbergen, Hardenberg; Raoul Jutstra, Hardenberg; Melissa Kikkert, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Eline Koes, Balkbrug; Tristan Kollen, Heemserveen; Tonnie Kwant, Gramsbergen; Emma Middag, Beerzerveld; Frederiek Mulder, Hardenberg; Hidde Mulder, Hardenberg; Maxim Muusse, Hardenberg; Judith Odink, Lutten; Tom Oude Veldhuis, Rheezerveen; Ivano Pietersen, Dedemsvaart; Bernike Pranger, Dedemsvaart; Douwe Roest, Hardenberg; Denise Ruiterkamp, Den Ham ov; Jeannet Schroten, Hardenberg; Jesse Slot, Hardenberg; Denice Slump, Hardenberg; Nadine Snoeijink, Lutten; Amber Steenbergen, Hardenberg; Verena Veldhuis, Hardenberg; Kirsten Veldman, Hardenberg; Mariëlle Veldsink, Gramsbergen; Mariska Vreken, Rheezerveen; Bram Weekamp, Schuinesloot; Milan Wind, Bergentheim; Annet Winters, Heemserveen; Marije van Beveren, Hardenberg; Anna Breukelman, Rheezerveen; Jeroen Brunnekreef, Vroomshoop; Serine Karapetian, Hardenberg; Glenn Koole, Hardenberg; Lisan Koopmans, Hardenberg; Guido Moltman, Kloosterhaar; Frank Nijeboer, Hardenberg; Laura Polman, Ommen; Floris Siekerman, Gramsbergen; Soria van Uffelen, Hardenberg; Manon Wilpshaar, Gramsbergen