Geslaagden De Nieuwe Veste Coevorden

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van De Nieuwe Veste in Coevorden.

Vwo

Josephine Andriol, Coevorden; Brigit Beukeveld, Coevorden; Ilse Blom, Schoonebeek; Martijn Boer, Coevorden; Marloes Bouwman, Coevorden; Romy van den Broek, Coevorden; Kelly Cremer, Laar (Duitsland); Jarno van Dalen, Wachtum; Julia Gerrits, Dalen; Sharon Gerth, Coevorden; Roos Gielen, Coevorden; Daniek Hakkers, Dalen; Niels Hedlund, Dalen; Niels Heeling, Dalen; Karsten Hilbrands, Oosterhesselen; Arjen Holties, Schoonebeek; Julian Jaegers, Laar (Duitsland); Noah de Jong, Coevorden; Kes Kloosterhuis, Coevorden; Danijel Krilić, Schoonebeek; Merle Kroezen, Dalen; Ilse de Lange, Schoonebeek; Miriam Leijzer, Dalen; Robin Luiken, Dalerpeel; Vincent Luiten, Coevorden; Lotte Niks, Coevorden; Mike Ossel, Coevorden; Leonie Post, Nieuw-Amsterdam; Nadieh Reinders, Coevorden; Roy Renkema, Dalen; Morris Roozen, Coevorden; Erik van Selm, Dalen; Nienke van Selm, Dalen; Jasmin Siersema, Schoonebeek; Laura Stoop, Coevorden; Lieke Streutker, Coevorden; Koen van der Veen, Dalen; Maurice te Velde, Laar (Duitsland); Melody Vroom, Emlichheim (Duitsland); Floris Vulto, Coevorden; Casper ter Waarbeek, Gees; Lisanne Waardenburg, Coevorden; Jim de Weijer, Stieltjeskanaal; Kirsten Zwols, Oosterhesselen

Havo

Wim Akkerman, Erica; Lars Assen, Dalen; Corien Bakker, De Krim; Salsabiel Bakry, Coevorden; Melanie Barelds, Schoonebeek; Leonie van den Berg, Coevorden; Mike Bos, Coevorden; Max Bosma, Coevorden; Huub Breedveld, Wachtum; Amy van Bruggen, Schoonebeek; Bram Buist, Nieuw-Amsterdam; Calvin Centen, De Krim; Lennart Centen, Dalen; Janoux Cremer, Coevorden; Vincent Cremer, Oosterhesselen; Jarne Dekker, De Krim; Naomi Dekker, Emlichheim (Duitsland); Valerie Dekker, Oosterhesselen; Glenn Dijks, De Krim; Daniël Dooren, Oosterhesselen; David Dorenbos, Dalen; Jarne Esschendal, Dalen; Yaël Folkers, Veenoord; Pien Freije, Dalen; Marieke Greupink, Coevorden; Thierry de Groot, Schoonebeek; Romar Groote, Coevorden; Niels Haandrikman, Coevorden; Yannick Habing, Coevorden; Leon Hans, Schoonebeek; Niek ten Hoonte, Coevorden; Sharon Hulzebosch, Coevorden; Hannelore Immink, Schoonebeek; Suzanne Kah, Coevorden; Julia Kiers, Coevorden; Ilona Kiewiet, Schoonebeek; Petri Klein Gunnewiek, Holsloot; Tamar Kuik, Dalen; Matthijs Kuipers, Coevorden; Berend Kunstman, Coevorden; Matthijs Landman, Schoonebeek; Anique de Lange, Coevorden; Marc van der Linden, Oosterhesselen; Soraya Luttmer, Coevorden; Michel Magrié, Coevorden; Matthias de Man, Coevorden; Esmée Marissen, Coevorden; Tom Meijering, Dalerveen; Rien Meppelink, Dalerveen; Kim Meppelink, Dalerveen; Veerle Mulder, De Krim; Nanette Nicolaï, Coevorden; Mark Nijkoops, Oosterhesselen; Julia Onclin, Coevorden; Mart van Os, Schoonebeek; Amina Osman, Coevorden; Dina Osman, Coevorden; Marloes Pater, Dalerpeel; Lisa Pekel, Schoonebeek; Danny Plas, Coevorden; Freek Postema, De Krim; Carolien Pot, Oosterhesselen; Thomas de Raad, Coevorden; Rachell Roewen, Coevorden; Leonie Roijen, Dalen; Annemijn Scholtmeijer, Coevorden; Dani Schreur, Balkbrug; Daan Smit, Coevorden; Bernet Smits, Dalerveen; Nando Smits, Dalerveen; Aron Soppe, Coevorden; Nicole Strating, Schoonebeek; Daan Streutker, Coevorden; Marissa Suk, Laar (Duitsland); Rosan Tubben, Coevorden; Danique Veenstra, Coevorden; Celine te Velde, Laar (Duitsland); Rob Vrielink, Dalen; Kevin Wanders, Schoonebeek; Justin Westerling, Agterhorn (Duitsland); Marjet Withaar, Stieltjeskanaal; Frank Wittendorp, Schoonebeek

Mavo (tl/gl)

Robin Assen, Coevorden; Desiree Assen, Coevorden; Dylan Assen, Coevorden; Nina Bakker, Coevorden; Nik Bakker, Coevorden; Max Belt, Dalen; Jorrit Blom, Schoonebeek; Hanna Boes, Coevorden; Maaike Bolks, De Krim; Yndya Breukelman, Coevorden; Bart Brummelman, Dalen; Jorik Derksen, Stieltjeskanaal; Michel Doek, Schoonebeek; Marthijn Dorgelo, Schoonebeek; Julia Dries, Wachtum; Danique Dunnewind, Coevorden; Nathan Gerrits, Coevorden; Chantal Gerth, Coevorden; Robin Goeree, Schoonebeek; Patrick de Graaf, Coevorden; Romy Grobbe, Coevorden; Marit Groefsema, Dalen; Iën Groote, Coevorden; Julian Grooten, Dalen; Michel Hidding, Coevorden; Laurien Hilbrands, Coevorden; Anouk Hobers, Coevorden; Huub Hoiting, Dalen; Justin Homan, Coevorden; Nick Hoveling, Coevorden; Levi Hoveling, Coevorden; Siebe Huisman, Coevorden; Sanne Hutten, Coevorden; Lars IJpelaar, Stieltjeskanaal; Melvin Jaegers, Laar; Julian Jager, Coevorden; Rolf Jongman, Dalen; Shannon van Kasteren, Twist; Chanel Keen, Coevorden; Dylan Kerssies, Coevorden; Aymee Kijk in de Vegte, De Krim; Niels Klingenberg, Coevorden; Eva Koers, Schoonebeek; Dian Koers, Schoonebeek; Tamara Kok, Coevorden; Valencia Kort, Coevorden; Janita Kruimink, Coevorden; Stijn Lamberink, Schoonebeek; Bart Lammers, Coevorden; Lauryn de Lange, Coevorden; Mirthe Lippold, Coevorden; Ben Litmaath, Coevorden; Tessa Luinge, Coevorden; Marit Lutke, Coevorden; Jordy Marsman, Coevorden; Ricardo Mecklenfeld, De Krim; Thomas Meems, Laar; Laura van der Meer, Dalerveen; Niels Meijer, Dalen; Tara Meijerink, Dalen; Bo Meijerink, Dalen; Romée Meppelink, Dalerveen; Iris Mulder, Coevorden; Céline Muskee, Schoonebeek; Diego Olthof, Dalen; Esmeralda Philips, Coevorden; Nick Pol, Coevorden; Anniek Prinsen, De Krim; Milan Reuvers, Schoonebeek; Daan Rijstenberg, Coevorden; Roy van Ringen, Coevorden; Stan Schepers, Schoonebeek; Jamie Schlepers, Coevorden; Romy Scholten, Coevorden; Eva Schram, De Krim; Stan Sibon, Schoonebeek; Brandon Smit, Coevorden; Femke Soppe, Coevorden; Giovanni Striper, Schoonebeek; Sabine Stroeve, Dalen; Emma Suurd, Coevorden; Niek Timmer, Coevorden; Daphne Valkman, Laar; Stan van der Veen, Dalerpeel; Bram van der Veen, Dalerpeel; Chantal de Vent, Coevorden; Rouchelle Verstraeten, Coevorden; Anouk Vos, Dalerveen; Linda Vredeveld, Coevorden; Ilse de Vries, Gees; Sophie Vrolijk, Dalen; Max Weering, Coevorden; Celine Weerink, Dalen; Damian Wensink, Coevorden; Stijn Wessel, Coevorden; Pascal Wessel, Coevorden; Ilsa Westinga, Coevorden; Ariaan Wilken, Coevorden; Chanel Woelders, Coevorden; Jill Wolf, Coevorden; Harold Zwaan, Zwinderen

Vmbo-kbl

Dienstverlening en Commercie:

Mark Bijkerk, Coevorden; Melvin Bruinink, Coevorden; Rinze Doek, Dalen; Freek Guhnen, Coevorden; Sharon Hamminga, Coevorden; Margaretha Hellinga, Coevorden; Ruben Hidding, Coevorden; Celine Hobers, Coevorden; Esmee de Jonge, Dalen; Thom Kerssies, Coevorden, Anouk Kerssies, Coevorden; Djoni Kosse, De Krim; André Kruger, Coevorden; Chantal Kruitbos, Schoonebeek; Eliza Kuik, Coevorden; Malou Langemaat, Coevorden; Bowien Lasterie, Emlichheim; Brandon Moorman, Coevorden; Gelinda Muskee, Coevorden; Evelien Nevels, Coevorden; Romy Norder, Schoonebeek; Gerlinda Pals, Schoonebeek; Mandy Pilage, Coevorden; Amiena Redd, Dalen; Martijn Rohling, Coevorden; Britt Sturing, Coevorden; Romy Visser, Schoonebeek; Fiona Vleems, Schoonebeek

Technologie en Commercie:

Antonie Boon, Oosterhesselen; Mathijs Bouwers, Schoonebeek; Wesley van Dam, Schoonbeek; Jasper van Dort, Zwinderen; Lars de Jonge, Dalen; Gyllion Redout, Dalerpeel; Jordan Salvador, Erica; Daan Snippe, De Krim; Henkie Spijkerman, Coevorden; Michel Supheert, Coevorden; Boaz Tjallinks, Coevorden

Vmbo-bbl, leerwerktraject

Dienstverlening en Commercie: Kim Beekman, Coevorden; Jeffrey van der Heide, De Krim.

Vmbo-bbl

Dienstverlening en Commercie: Chantal Albers, Schoonebeek; Charlot Benjamins, Dalerpeel; Anouk Elfrink, Coevorden; Melissa Groote, Coevorden; Petra Kort, Coevorden; Babette Luinge, Coevorden; Charena Schipper, Slagharen; Noëlla Sichler, Gramsbergen; Colinda Spijkerman, Coevorden  

Technologie en Commercie: Ramon Barelds, Coevorden; Marc Hemel, Coevorden; Jarno Kemkes, Coevorden; Patricia Kikkert, Dalerpeel; Thomas Klasens, Coevorden; Dinand Luiken, Coevorden; Tycho Luttmer, Coevorden; Rik Meijerink, Coevorden; Mart Meijerink, Coevorden; Laurence Schepel, Coevorden; Walid Soppe, Coevorden; Timon Soppe, Stieltjeskanaal; Henk Spijkerman, Coevorden; Robin Stoffers, Dalerpeel; Givanno Tingen, Coevorden; Jasper Tuin, Coevorden

Praktijkonderwijs

Melanie van de Belt, Coevorden; Ayan Dahir Yusuf, Coevorden; Ryan Dries, Laar; Tamara Janssen, Coevorden; Aryna Kleinjan, Dalen; Marieke Koers, Schoonebeek; Christa de Lange, Nieuw-Schoonebeek; Ashley Niers, Schoonebeek; Bjorn Peeks, Laar; Carmen Tuinier, Schoonebeek; Lars Visser, Coevorden