Geslaagden Vechtdal College

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van het Vechtdal College in Hardenberg, Dedemsvaart en Ommen.

Locatie Dedemsvaart

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg:

Marith Baas, Dedemsvaart; Sanne Berg, Dedemsvaart; Manouk Bouwkamp, Dedemsvaart; Melissa Brand, Linde dr; Nikki Bruins, Dedemsvaart; Seyda Canakci, Dedemsvaart; Ilse Frijlink, Dedemsvaart; Daniva Gort, Dedemsvaart; Julia Huisman, Nieuwleusen; Lianne Kouwen, Nieuwleusen; Iris Kragt, Dedemsvaart; Rianka Otten, Dedemsvaart; Malou Paasman, Nieuwleusen; Dominique Schipper, Dedemsvaart; Romy van Slooten, Dedemsvaart; Regina Smit, Dedemsvaart; Stefanie de Vries, Dedemsvaart;

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg:

Daan Bakema, Nieuwleusen; Denise Benjamins, Drogteropslagen; Anil Canakci, Dedemsvaart; Naomi Groen, Nieuwleusen; Ruben Haasjes, Dedemsvaart; Eline Karsies, Dedemsvaart; Nienke Kouwen, Nieuwleusen; Herjan Plasman, Balkbrug; Jeffrey Rens, Dedemsvaart; Nick Reuvers, Dedemsvaart; Rosalin Veneberg, Dedemsvaart; Jeske Welink, Dedemsvaart;

Vmbo theoretische leerweg:

Koen Bonen, Balkbrug; Michelle Breukelman, Dedemsvaart; Danique Christiani, Dedemsvaart; Paulien Franken, Dedemsvaart; Esmay Groen, Dedemsvaart; Roos Habers, Dedemsvaart; Jurgen Hekman, Balkbrug; Willian Kamerman, Linde dr; Ilse Klein, Nieuwleusen; Suzanne Knol, Dedemsvaart; Sanne Kosse, Lutten; Denise L' Herminez, Dedemsvaart; Vera Logtenberg, Dedemsvaart; Xsara Miedema, Dedemsvaart; Esther den Ouden, Nieuwleusen; Stan Peters, Dedemsvaart; Nathalie Prins, Nieuwleusen; Julie Scholten, Dedemsvaart; Annemarie Schumacher, Dedemsvaart; Remco Wagenvoord, Balkbrug; Gerwin Westerman, Nieuwleusen; Niek van 't Zand, Dedemsvaart; Fleur van de Belt, Dedemsvaart; Roy Boer, Dedemsvaart; Valerie Deen, Dedemsvaart; Leroy van Dijk, Dedemsvaart; Lars Dijsselhof, Dedemsvaart; Kelvin Haasjes, Drogteropslagen; Steijn Hendriks, Dedemsvaart; Demi Hendriks, Dedemsvaart; Sander Klooster, Dedemsvaart; Stef Koopman, Dedemsvaart; Dylan Mooij, Dedemsvaart; Wim Otter, Dedemsvaart; Sara Rosman, Balkbrug; Naomi Schalen, Dedemsvaart; Anne Karina Stoop, Dedemsvaart; Stan Timmerman, Dedemsvaart; Matthijs van der Veen, Balkbrug; Daniëlle Wibiër, Dedemsvaart; Sanne Wink, Balkbrug; Brian Winter, Dedemsvaart;

Locatie Hardenberg

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg:

Omaira Ashkrez, Hardenberg; Wouter Bril, Holtheme; Jacco van Dalfsen, Slagharen; Ramondo Fuhren, Holthone; Damon Gijsbertsen, Linde dr; Lisanne Goverts, Kloosterhaar; Marco de Haan, Beerzerveld; Pablo Hankamp, Slagharen; Ronan Hartman, Gramsbergen; Roy Hoekman, Drogteropslagen; Mark Jasper, Bergentheim; Rik Kosse, Schuinesloot; Dominique Lenters, Hardenberg; Carlo Meijerink, Hardenberg; Rutger Mol, Lutten; Rob Mulder, Dedemsvaart; Stan Nijmeijer, Holtheme; Luca Soer, Lutten; Maik van Spijker, Hoogenweg; Robbin Vos, Kloosterhaar; Wilco Waterink, Kloosterhaar; Ramon Weekamp, Lutten; Desley Westerbeek, Schuinesloot; Patrick Borger, Loozen; Rico van Dalfsen, Slagharen; Wouter van Engelenhoven, Schuinesloot; Brian Korenromp, Hardenberg; Joeri Kostense, Kloosterhaar; Timo van der Leij, Kloosterhaar; Michel Nijman, Lutten; Tomas van der Poel, Den Velde; Kevin Prijs, Kloosterhaar; Noah Schepers, Bruchterveld; Stephen Snippe, Collendoorn; Orla Strijker, Schuinesloot; Justin Tempelman, Hardenberg; Rick Verweg, Slagharen; Dandy van Bruggen, Hardenberg; Joeri Doornbos, Hardenberg; Silas Harmsen, Lutten; Jolien Hegteler, Slagharen; Lieke van Heijst, Hardenberg; Joey Hofsteede, Hardenberg; Mischa van Leest, Slagharen; Jordi Lopers, Hardenberg; Emma Muis, Bruchterveld; Gerrit Odink, Lutten; Milan Schuurhuis, Bergentheim; Janine Snippe, Kerkenveld; Celmar Stevens, Radewijk; Mirna van der Velde, Ane; Roy Vos, D-49847 Itterbeck; Marlou van der Weide, Bergentheim; Stijn Withaar, Bruchterveld; Melissa Bakker, Hardenberg; Demi Belt, Hardenberg; Julian Engels, Hardenberg; Paulien Flierman, Hardenberg; Sten Habers, Schuinesloot; Naomi Jansen, Slagharen; Sharon Kampman, Hardenberg; Chantal Kamstra, Schuinesloot; Romee Kerkdijk, Hardenberg; Sanne Kiwiet, Radewijk; Britt Lamberink, Bergentheim; Annelie Lammers, Brucht; Manon Liezen, Beerzerveld; Demy Mollen, Hardenberg; Melissa Nijkamp, Slagharen; Tamara Ravenhorst, Hardenberg; Maik Schipper, Dalen; Martine Snippe, Kerkenveld; Lotte Spijker, Slagharen; Joyce Stegeman, Hardenberg; Demi Willems, Hardenberg;

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg:

Ruben Arkes, Schuinesloot; Sherin Bloemendaal, Hardenberg; Anouk Bolks, Sibculo; Lennart Bolks, Hardenberg; Iris van Boxtel, Hardenberg; Hidde Bril, Bergentheim; Leone Brink, Gramsbergen; Berjan Bruggink, Bergentheim; Sven van Faassen, Hardenberg; Maikel Hutten, Radewijk; Chiel Kuipers, Bergentheim; Leroy Lamberink, Bergentheim; Destiny van der Most, Schuinesloot; Robin Nijman, Rheezerveen; Thomas van Praag, Hardenberg; Ruben van der Scheer, Coevorden; Isa Timmer, Gramsbergen; Dennis Wagt, De Krim; Nick Westenberg, Bergentheim; Koen van de Wijngaart, Kloosterhaar; Tim Winkels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Allard Bakker, Collendoorn; Lammert Brink, Kloosterhaar; Jesse Coenders, Hardenberg; Jordi Dijk, Brucht; Luca Emmink, Hardenberg; Jelle Grendelman, Radewijk; Owen Hakkers, Hardenberg; Niels Hamberg, Gramsbergen; Jarno van 't Holt, Gramsbergen; Tim Houtman, Hardenberg; Jacco van Laar, Den Velde; Daan Noeverman, Bergentheim; Yannick Odink, Lutten; Nick Prenger, Holtheme; Dennis Ringenier, Dedemsvaart; Lars Smit, Coevorden; Bram Stroeve, Hardenberg; Bram Veen, Hardenberg; Bart Veltink, Bergentheim; Marcha Bakhuis, De Krim; Lisa Bakker, Bergentheim; Yvar Brink, De Krim; Dimitri Brouwer, Hardenberg; Sherren van Dijk, Lutten; Alicia Huisman, Hardenberg; Leonie Jansen, Hardenberg; Britt Krijger, Hardenberg; Martijn Meijerink, Venebrugge; Caithlin Odink, Lutten; Mandy Oolhorst, Rheezerveen; Ilva Plasman, Slagharen; Marleen Prenger, Den Velde; Puck Reints, Bruchterveld; Julia Roelofs, Rheezerveen; Rico Sanders, Kerkenveld; Mark van der Veen, Rheeze; Ylva Vetker, Lutten; Lars Veurink, Hardenberg; Raymond van de Vijver, Hardenberg; Jettie Vosslamber, Sibculo; Yanniek Waterink, Radewijk; Brigit Achterkamp, Beerze; Gioya Alting, Hardenberg; Tamira van den Berg, Hardenberg; Jordy Bijlstra, Kloosterhaar; Manon de Boer, Hardenberg; Kim Dijk, Hardenberg; Dylan ten Doesschate, Kloosterhaar; Susan Donker, Gramsbergen; Marleen Hakkers, Hardenberg; Daphne Hans, Beerze; Lennart Hogenbirk, Hardenberg; Djamilla Klokkers, Hardenberg; Lisa Krijt, Bergentheim; Angela Leemgraven, Gramsbergen; Sander Leusink, Hardenberg; Ruth Odink, Hardenberg; Imke Roeleveld, Bruchterveld; Tom Snippe, Schuinesloot; Justin van der Steen, Hardenberg; Lotte Strijker, Hardenberg; Natascha van Veen, Hardenberg; Lotte Veurink, Hardenberg; Minou Welleweerd, Hardenberg; Nicole Zomers, Hardenberg;

Vmbo theoretisch leerweg:

Niels Frijling, Hardenberg; Owen Hamburg, Hardenberg; Pieter Hamhuis, Hardenberg; Daan Hofsink, Hardenberg; Lennard Kieft, Gramsbergen; Jorian Kiela, Slagharen; Jordi Kollen, Hardenberg; Chiara Kool, Bergentheim; Stan Meertens, Hardenberg; Kaj Mulder, Hardenberg; Veronique Odink, Hardenberg; Thomas Otten, Hardenberg; Anne Pals, Hardenberg; Roan Pouwels, Slagharen; Naomi Pullen, Hardenberg; Miriam Schepers, Bruchterveld; Janique Schuurman, Beerzerveld; Xavèr Slot, Hardenberg; Carlijn Slot, Gramsbergen; Alwin Spijkers, Radewijk; Ramon Tijs, Hardenberg; Quinten Veneman, Hardenberg; Britt Veurink, Hardenberg; Sten Waterink, Bruchterveld; Thamar Winters, Beerze; Sharon Betting, Rheezerveen; Mattanja Boer, Hardenberg; Sharon Bouwhuis, Hardenberg; Mathilde Dijkstra, Hardenberg; Joris Eggens, Vroomshoop; Ramon Hakvoort, Hardenberg; Marlinde Heijmink, Diffelen; Sylia Herbert, Bergentheim; Esmee Hofsink, Bergentheim; Sam Hutten, Slagharen; Eline Kootstra, Hardenberg; Elin Kremer, Schuinesloot; Marleen Luisman, Bergentheim; Chantal Meijer, Lutten; Timon Mulder, Heemserveen; Niels Oosterink, Bruchterveld; Lyan Scherpenkate, Hardenberg; Yannick Veneman, Bergentheim; Robert Weekamp, Slagharen; Sanne van Asten, Hardenberg; Julian Dijk, Holtheme; Ehsan Ebrahim, Hardenberg; Niek Huisjes, Bruchterveld; Bas Hulzebosch, Ane; Giulia Ippolito, Vroomshoop; Mehmet Kaplan, Hardenberg; Dani Katoele, Hardenberg; Danny Kluin, Coevorden; Fabiënne Kosse, Hardenberg; Dylan Lamberink, Bergentheim; Silke Lennips, Bruchterveld; Marc Luisman, Gramsbergen; Remon Meijer, Lutten; Jennifer Overman, Ommen; Mathijs Pullen, Bruchterveld; Fabian Reinders, Hardenberg; Chiel Ridderman, Hardenberg; Maikel Schutte, Vroomshoop; Koen Slomp, Ane; Reinier Slotman, Hardenberg; Jarno Smit, Hardenberg; Nick Spijkers, Sibculo; Yorick Sturris, Hardenberg; Jorieke Waterink, Anevelde; Susan Winkels, Westerhaar-Vriezenveensewijk;

Havo:

Joachim Adema, Hardenberg; Pleun Alferink, Geerdijk; Lilian Boers, Hardenberg; Rosa Brunink, Bruchterveld; Petri van Gaalen, Bruchterveld; Ellen Hamberg, Hardenberg; Ilse Hoek, Dedemsvaart; Metin Kortbeek, Rheezerveen; Marith Luisman, Bergentheim; Sander Mulder, Hardenberg; Rick Plegt, Bruinehaar; Barry Praag, Lutten; Roos Runhaar, Hardenberg; Vince Schutte, Sibculo; Thom Sloetjes, Drogteropslagen; Marc Veldhuis, Vroomshoop; Andy Vermanen, Dedemsvaart; Lisa Veurink, Collendoorn; Michelle Xia, Hardenberg; Judith Bouwmeester, Ane; Stef Bruggink, Lutten; Michael van Dijk, Schuinesloot; Rob Everts, Kerkenveld; Marlou de Graaf, Hardenberg; Timo Hof, Drogteropslagen; Paul Huisjes, Bergentheim; Annelin Kosse, Slagharen; Tycho Mensing, Nieuw Amsterdam; Carien Oldenburger, Dedemsvaart; Rozemarijn Pot, Hardenberg; Levi Roessink, Kloosterhaar; Stan Roorda, Gramsbergen; Hidde Schepers, Radewijk; Tim Streefland, Dedemsvaart; Margot Tromp, Hardenberg; Nardi van de Velde, Hardenberg; Rik Weits, Vroomshoop; Jasmijn van Wijk, Hardenberg; Rutger Wind, Bergentheim; Twan Wolbink, Rheezerveen; Hilde Becker, Bergentheim; Alisha Bekker, Hardenberg; Mandy Bouwhuis, Geerdijk; Paulien van Bussel, Hardenberg; Lisanne Ekkel, Dedemsvaart; Ruth Everts, Bruchterveld; Stef Gruppen, Hardenberg; Denice Harzevoort, Hardenberg; Aram Hassan, Hardenberg; Natasja Kelder, Hardenberg; Elisa Kosse, Slagharen; Emmely Kosse, Slagharen; Loes Kroezen, Gramsbergen; Stefany Molema, Dedemsvaart; An Spijkers, Gramsbergen; Céline Stoevelaar, Hardenberg; Nick van der Veen, Hardenberg; Cloé Dijkhuis, Hardenberg; Mike Drenth, Hardenberg; Sander Engels, Hardenberg; Lisa Geertjes, Hardenberg; Dylan Gerrits, Hardenberg; Chloë Gerritsen, Vriezenveen; Niels Hamhuis, Hardenberg; Esmee Huisjes, Hardenberg; Jet Kroon, Beerzerveld; Nikki van der Laan, Hardenberg; Manon Meijer, Lutten; Onna Nij Bijvank, Hardenberg; Anouk Pieper, Slagharen; Aniek van der Veen, Gramsbergen; Linda Westenberg, Bergentheim; Julian Zoeten, Hardenberg;

Vwo:

Susan Winkels, Westerhaar-Vriezenveensewijk; Lotte Donker, Gramsbergen; Kelvin Finkers, Schuinesloot; Rosan Hans, Drogteropslagen; Dennis Hemmink, Bruchterveld; Koen Koopmans, Hardenberg; Paul Loman, Slagharen; Danique Meijer, Hardenberg; Leonie Meijer, Hardenberg; Gerine Nijman, D-49847 Wielen; Margriet Slatman, Ane; Maaike Stad, Hardenberg; Nadine Steen, Hardenberg; Tessa Valk, Hardenberg; Bastiaan van der Veen, Radewijk; Natalie Welles, Slagharen; Renée Wolf, Hardenberg; Bram Brink, Hardenberg; Jan Henk Davenschot, Hoogenweg; Tessa van Dijk, Vroomshoop; Niels van Dijk, Slagharen; Jasper Fix, Dedemsvaart; Sanne Freke, Mariënberg; Lisanne Joling, Hardenberg; Robbert Katoele, Bergentheim; Hanne Klapwijk, Radewijk; Emma Knol, Dedemsvaart; Daisy Kosse, Slagharen; Jesse Laarman, Dedemsvaart; Anouk Olthof, Bergentheim; Ellis Slotman, Vroomshoop; Chiel Somsen, Slagharen; Annefleur Uitzetter, Geerdijk; Karin Vreken, Rheezerveen; Jaël Warrink, Hardenberg; Dirk Woertink, Mariënberg; Marnix Botter, Hardenberg; Mirka Buist, Hardenberg; Elwin Dogger, Hardenberg; Frank Eshuis, Hardenberg; Bo Gruppen, Hardenberg; Bram Haverkort, Ane; Jari Hutten, Hardenberg; Danique Hutten, Hardenberg; Joeri Jansen, Vroomshoop; Renske Jonker, Dedemsvaart; Arjan Loman, Slagharen; Daniël Muis, Bruchterveld; Daniek Nijhof, Lutten; Anniek Runhaar, Hardenberg; Wilmer Schroer, Collendoorn; Hanneke Schroten, Hardenberg; Tom Sluijmer, Hardenberg; Floris-Jan Vasse, Hardenberg; Bas Veltink, Bruchterveld; Thijmen van der Wielen, Emmen;

Locatie Ommen

Vmbo basisberoepsgerichte leerweg:

Jordy Boertjes, Ommen; Martijn Deiter, Dalfsen; Celine Dijk, Ommen; Melvin Gruppen, Ommen; Jarno Hekman, Ommen; Emiel Hendriks, Vroomshoop; Willemijn Hoorn, Ommen; Lijie Hu, Ommen; Nienke Jansen, Lemelerveld; Jesse de Lange, Ommen; Daan van Lenthe, Den Ham ov; Osman Malo, Ommen; Daphne Massop, Dalfsen; Willem Neppelenbroek, Arrien; Jeroen Sluijer, Den Ham ov; Mirjan Tempelman, Nieuwleusen; Steven Wellenberg, Stegeren;

Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg:

Romee Antonissen, Dalfsen; Stijn de Bruin, Balkbrug; Lisa van Dijk, Ommen; Britt Hengeveld, Vinkenbuurt; Christian Hilgenkamp, Ommen; Roan de Jong, Ommen; Cheyenne Koerhuis, Dalfsen; Pascal van der Kolk, Dalfsen; Ente Lammers, Lemele; Merel Logterman, Dalfsen; Daisy Minkjan, Ommen; Anouk Riezebos, Dalfsen; Ilse Rijstenberg, Dalfsen; Luc de Ronde, Ommen; Dion Roosma, Dalfsen; Edwin Schuldink, Ommen; Sylvester Schutmaat, Gramsbergen; Amanda Schuurman, Lemele; Wout Slotman, Ommen; Lisa Sluiter, Dalfsen; Sven Veerman, Nieuwleusen; Axel Zwinselman, Lemele; Nieck Ardesch, Vroomshoop; Cristel Borger, Dalfsen; Julia Broekhuis, Lemele; Davey Brok, Lemelerveld; Daniël van den Burg, Ommen; Joey Flim, Ommen; Melle Gort, Lemele; Nicole Grotemarsink, Stegeren; Lynn Holterman, Nieuwleusen; Lisa Kerkhofs, Mariënberg; Remco Kolk, Witharen; Jorick Lubbers, Dalfsen; Marco Makkinga, Witharen; Lars van der Meer, Ommen; Robin Nijhoff, Dalfsen; Thijs Paarhuis, Stegeren; Kian Spijker, Nieuwleusen; Niels Uulders, Den Ham ov; Jort Warmelink, Dalfsen; Tim Willems, Dalfsen; Wout Winters, Ommen; Sam van den Anker, Dalfsen; Rink Bartels, Den Ham ov; Jeffrey Bastiaan, Dalfsen; Lieke van Beek, Ommen; Lise Brinkhuis, Ommen; Claudia Costa Brummer, Dalfsen; Nick Dommerholt, Dalfsen; Thirza Haverkort, Ommen; Henriëtte Kleinjan, Ommen; Sanne Kuijer, Ommen; Sem Russcher, Dalfsen; Thom Scherpenkate, Dalfsen; Ivar Warmelink, Dalfsen; Patrick Wetering, Den Ham ov; Demi Wolters, Ommen;

Vmbo theoretisch leerweg:

Arjan Bijker, Balkbrug; Lars Bloo, Vilsteren; Thimo Camping, Ommen; Stef van Delden, Ommen; Kelly Dragt, Balkbrug; Twan Dunnewind, Dalfsen; Emiel Goosselink, Ommen; Joep Hogendorf, Dedemsvaart; Sven Hudepohl, Vroomshoop; Karl Klein, Dalfsen; Wietske Klein Ganseij, Dalfsen; Lars Koggel, Dalfsen; Lukas van der Kolk, Dalfsen; Denise Meulman, Dalfsen; Leon Mulder, Arrien; Jasper Reurink, Balkbrug; Isa van Rijn, Ommen; Claudia Schottert, Giethmen; Sem Schottert, Lemele; Lise Steen, Ommen; Melvin Tigelaar, Ommen; Mike van der Velde, Den Ham ov; Jesse Wijermars, Ommen; Martijn Willems, Den Ham ov; Max Zeinstra, Witharen; Levi Arts, Den Ham ov; Joey van den Berg, Ommen; Sefanja Berger, Ommen; Mart Beuker, Den Ham ov; Thijs Boertien, Den Ham ov; Sterre Bosch, Ommen; Thom Bouwhuis, Ommen; Ruben van Dijk, Nieuwleusen; Ester van der Geest, Ommen; Iris de Graaf, Dalfsen; Kim Hilgenkamp, Dalfsen; Lisa van der Hulst, IJhorst; Marieke Jansen, Ommen; Rik Jansen, Arrien; Geerd Jan Jaspers, Ommen; Joos van der Kolk, Ommen; Jorick Maats, Dalfsen; Julian Nijland, Den Ham ov; Nathalie Overhein, Dalfsen; Rolanda Postma, Dalfsen; Daniël Roddenhof, Dalfsen; Pauline Schoemaker, Ommen; Jesse Stapelberg, Den Ham ov; Zhenny Su, Ommen; Ilse Vijn, Witharen; Jeffrey Vos, Den Ham ov; Romke Brasjen, Dalfsen; Rozemarijn Daalhuizen, Stegeren; Esmée van Delden, Ommen; Meike Getkate, Ommen; Jasmijn Kerkdijk, Hellendoorn; Niamh Koggel, Ommen; Stefan Kosters, Den Ham ov; Mike Kremer, Ommen; Jorisa van Lenthe, Dalfsen; Ellen Marissen, Den Ham ov; Jorinde van Marle, Dalfsen; Laura Mensen, Ommen; Fleur Nij Bijvank, Ommen; Dominique de Olde, Balkbrug; Jefta Zandbergen, Ommen;

Havo:

Angela Bekedam, Dalfsen; Esmée van Benthem, Stegeren; Thomas de Boer, Witharen; Noah van Dorsten, Giethmen; Lisa de Groot, Den Ham ov; Gerben Heusinkveld, Vinkenbuurt; Jesse IJmker, Den Ham ov; Renske Jouwsma, Dedemsvaart; Sanne Klein, Ommen; Fleur Leferink, Ommen; Cindy Logterman, Dalfsen; Rinke Muis, Den Ham ov; Myrthe Rodenboog, Den Ham ov; Yosh Schoemaker, Ommen; Daniek Snip, Ommen; Hanna de Vries, Den Ham ov; Tess Weegink, Dedemsvaart; Claudia Westenbroek, Ommen; Lonieke Wolters, Ommen; Sanne ten Berge, Ommen; Jenneke Boer, Ommen; Laurens Boezelman, Ommen; Geoffrey Bolman, Den Ham ov; Rolinde Bonte, Den Ham ov; Bram Boschman, Ommen; Elisa van Dijk, Ommen; Maarten Dispa, Ommen; Janine Eekma, Balkbrug; Aniek Fokkert, Lemele; Yanniek Jansen, Balkbrug; Carlijn Joosten, Dedemsvaart; Sijmen Legebeke, Ommen; Anne Mol, Ommen; Mees van Opijnen, Ommen; Bart-Jan van Rees, Ommen; Joost van Rees, Ommen; Maartje Samsen, Den Ham; Bas Veneman, Ommen; Leonard Vijfhuizen, Den Ham ov; Anouk Weideman, Den Ham ov; Cornee van Blerk, Ommen; Linda Bonnema, Balkbrug; Lydia de Bruijn, Dalfsen; Jeroen Dekker, Dedemsvaart; Saskia Dekker, Dalfsen; Lucas Dispa, Ommen; Laura Grootens, Ommen; Isabel Hermes, Ommen; Kevin Huisjes, Ommen; Marcel Kok, Balkbrug; Kylian van der Meijde, Dedemsvaart; Bram Nijenhuis, Den Ham ov; Anouk Schalen, Dedemsvaart; Maarten Schutte, Ommen; Kelina Stoeten, Dedemsvaart; Thomas van der Veen, Ommen; Twan Vogelzang, Dedemsvaart; Ellemijn Dekker, Dedemsvaart; Lotte Endeman, Vroomshoop; Dennis Hagedoorn, Dedemsvaart; Demi Jaspers, Ommen; David Melenboer, Den Ham ov; Yannick Nijboer, Lemele; Jeroen Nijland, Dedemsvaart; Anne-Roos Omvlee, Dedemsvaart; Amber Padding, Dedemsvaart; Rik Prenger, Den Ham ov; Thomas Prins, Dedemsvaart; Julian Sportel, Dedemsvaart; Jesse van der Vegt, Ommen; Sharon Velthuis, Den Ham ov; Jochem Warmink, Den Ham ov; Colin Winter, Dedemsvaart;

Vwo:

Jeroen Ardesch, Den Ham ov; Annieke Boer, Ommen; Annelies Brinkman, Dedemsvaart; Anouck Brinks, Ommen; Daniëlle Drok, Ommen; Christel de Graaf, Ommen; Paul Hartholt, Ommen; Julia Hollak, Arrien; Sanne Hoogeveen, Dedemsvaart; Fenelon Laarman, Ommen; Frank van Lingen, Ommen; Allon Makkinga, Ommen; Susan Mollink, Hellendoorn; Rosanne Muelink, Dedemsvaart; Rosalie Nijland, Den Ham ov; Sytse Oegema, Dedemsvaart; Mirjam Olsman, Ommen; Sem Ouwerkerk, Dedemsvaart; Maaike Rijkeboer, Ommen; Thies Stegeman, Beerze; Finbar van der Veen, Ommen; Chris Visscher, Den Ham ov.