Geslaagden Nieuwe Veste Coevorden

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van De Nieuwe Veste in Coevorden.

Vwo

Atheneum: 90%; Gymnasium 100%. In 2013 was 96% geslaagd; in 2012 was dat nog 79%.

Wesley Anholts, Coevorden; Jodie Assen, Coevorden; Yannick Assink, Coevorden; Thijs Berends, Coevorden; Marlies Beukema, Schoonebeek; Amber Beukeveld, Dalen; Ramon Bolks, de Krim; Suzanne van der Elst, Wachtum; Larissa de Groot, Coevorden; Madeleine de Groot, Schoonebeek; Marlou Heeling, Dalen; Jordy van Houten, Dalerpeel; Milan Huisman, Coevorden; Dion Jongbloed, Coevorden; Parya Lotfi, Coevorden; Lotta Lüschen, Dalerveen; Anne-Lynn Maes, Coevorden; Nikee Meijerink, Coevorden; Sharon Meijerink, Dalen; Karlijn Oosterloo, Coevorden; Eline Smits, Dalen; Teun Soppe, Coevorden; Thomas Swagerman, Dalen; Jochem Tiessen, Oosterhesselen; Matt Veerkamp, Gees; Alec Verzee, Schoonebeek; Jelmer Vlasma, Dalen; Tom van Wijgerden, Coevorden; Thijs Wittendorp, Schoonebeek; Tirza Zandbergen, Coevorden; Marjolein Zwols, Oosterhesselen.

Havo

88% is geslaagd; in 2013 was dat 90%; in 2012 74%

Martin Alberts, Dalen; Julian Albring, Oosterhesselen; Kay Ambergen, Coevorden; Rob Ambergen, Laar (Duitsland); Laura Anbergen, Dalen; Chantal Bakker, Coevorden; Justin Bergman, Coevorden; Tiffany Bloeming, Dalen; George Bolding, Zwinderen; Tobias den Braanker, Dalen; Marleen Brouwer, Coevorden; Bram Buist, Nieuw-Amsterdam; Marjolein Büter, Coevorden; Joric Centen, Dalen; Bart van Dalen, Schoonebeek; Lisanne Dekker, Geesbrug; Melissa Derks, Coevorden; Silke Dogger, Schoonebeek; Justin Eisen, Schoonebeek; Lieke van Es,  Klazienaveen; Pip van Etten, Laar (Duitsland); Tom Gaasbeek, Coevorden; Lieke van Galen, Schoonebeek; Wouter Geerts, Dalen; Romy Greupink, Dalen;  Arthur Groenewold, Coevorden; Jamie Gruppen, Laar (Duitsland); Stijn Haandrikman, Coevorden; Nadie Hazekamp, Dalerveen; Thom Hilbrands, Oosterhesselen; Ronald Hingstman, Dalen; Jeroen Hoegen, Coevorden; Michelle Hoeijenbosch, Dalen; Wesse Hoekman, Wachtum; Mayke Hofman, Coevorden; Joran Hoogenberg, Dalen; Nils-Isaac Jaspers, Dedemsvaart; Iris de Jonge, Dalen; Martijn Jongman, Dalen; Lars Kiewiet, Coevorden; Yvar Kiewiet, Coevorden; Wesley Klaassen, Coevorden; Danny Koelman, Veenoord; Robin Kok, Oosterhesselen; Marjolein Korenhof, Dalen; Jordi Kroesen, de Krim;  Christel Lankreijer, Coevorden; Lauret Logtenberg, Wachtum; Ruben Meijer, Coevorden; Lars Middel, Dalen; Rick Muis, Coevorden; Esmee Naber, Emmen; Chantal te Nijenhuis, Zandpol; Frederike Nijenkamp, Coevorden; Iris Nijmeijer, Nienke  Nikkels, Wachtum; Tim Oebeles, Dalen; Marloes Pat, Dalen; Lise Pieper, Dalen; Daphne Roos, Coevorden; Daan Schaft, Dalerveen; Justen Scheffer, Coevorden; Edmée Schippers, Coevorden; Chantal Scholten, Dalen; Rémon Smit, Coevorden; Nordin Smits, Dalen; Myrthe-Yara Striper, Schoonebeek; Laurien Tietema, Gees; Ilse Tinga, Coevorden; Thijs Unij, Oosterhesselen; Pim van der Veen, Coevorden; Wendy van der Vegt, Emmen; Ardian Veldhuis, Coevorden; Max Veldhuis, Coevorden; Alexander Veldhuizen, Dalen; Jasper Vellema, Coevorden; Bas Vrielink, Dalen; Milko Warming, Coevorden; Kayleigh Warta, Dalen; Thijs van der Weide, Coevorden; Milan van der Weide, Coevorden; Jarno Wesseling, Schoonebeek; Odette Wesseling, Coevorden; Britt Withaar, Dalerveen; Amy Zomer, de Krim; Romy van Zuthem, Wachtum.

Mavo (tl/gl)

94% is geslaagd; in 2013 was dat 96%; in 2012 97%

Frank Ambergen, Coevorden; Salima Azouz, Coevorden; Ilona Bakker, Coevorden; Andy Banach, Veenoord; Gerjan Batterink, Schoonebeek; Mirthe Beenen, Coevorden; Isa Beukeveld, Coevorden; Anouk Boertien, Coevorden; Ruben Boesjes, Dalen; Lisa Bonkes, Coevorden; Demi Bouwmeester, Schoonebeek; Kelvin Deen, Coevorden; Kim Dekker, Coevorden; Anne Linde Dijkstra, Coevorden; Délano Doornbos, Zandpol; Joyce Doornbos, Zandpol; Dian Ester, Gramsbergen; Annalin Exel, Coevorden; Nick Finke, Schoonebeek; Guido Gort, Coevorden; Max Greupink, Dalen; Dagmar Grip, Coevorden; Bas Grobbe, Coevorden; Rowie Groote, Coevorden; Julia Hamberg, de Krim; Maaike Harms, Coevorden; Maaike Hedlund, Dalen; Vera Heemskerk, Coevorden; Sam Hidding, Dalen; Jelmer Hiddink, Coevorden; Sanne Hobers, Coevorden; Iris Hofstede, Coevorden; Kaïn Hoogeveen, Coevorden; Bryan Hulzebosch, Coevorden; Niels Jager, Schoonebeek; Herian Jansen, Dalen; Manon Janssen, Dalen; Roy de Jonge, Coevorden; Stefan Jutstra, Coevorden; Jeffrey Karsten, Coevorden; Julia Kisjes, Dalen; Alyssa Kluitenberg, Coevorden; Frank Kok, Dalen; Birgit Koster, Coevorden; Ricardo    Lahuis, Coevorden; Florian Lukkien, Coevorden; Romy Luttmer, Coevorden; Jaron Maatje, Coevorden; Liesanne Maatje, Schoonebeek; Daphne Maring, Coevorden; Gino Mazee, Coevorden; Dyon van der Meer, Schoonebeek; Nick Meijering, Dalerveen; Anne-Roos Meppelink, Coevorden; Meike Meppelink, Dalen; Hilde Mepschen, Dalen; Nienke Mepschen, Dalen; Farzaneh Omid Panah, Coevorden; Tessa Profijt, Dalerpeel; Harjan Pronk, Coevorden; Meike Rasink, Coevorden; Mike Rotmensen, Schoonebeek; Lotte de Sain, Emmen; Dylan Schulte, Coevorden; Colin Schuurhuis, Schoonebeek; Tim Slomp, Schoonebeek; Ian Sloot, Coevorden; Devon Smit, Coevorden; Lisa Spang, de Krim; Sanne Staal, Dalerpeel; Britt Steenbergen, Coevorden; Glenn Strijker, Coevorden; Jeroen Suk, Laar (Duitsland); Tristan van der Veen, Coevorden; Ben Vermeulen, Coevorden; Frank Wasse, Coevorden; Milou Weerink, Coevorden; Lennart Withaar, Coevorden.

Vmbo-kb

93% is geslaagd; in 2013 was dat 86%; in 2012 91%

Dienstverlening en Commercie: Arkadi Antonian, Coevorden; Demi Arkes, Coevorden; Vincent Beugelink, Coevorden; Joereck Blaauwbroek, Emlichheim (Duitsland); Mignon Cokart, Coevorden; Sarah Doorn, Coevorden; Lars Eggen, Coevorden; Rick Folgerts, Coevorden; Silke Gosevoort, Coevorden; Judith Gubler, Coevorden; Anniek Guichelaar, Coevorden; Naomi Heijink, Coevorden;  Lisa Hertsenberg, Coevorden; Janine Jansen, Schoonebeek; Robin Jansen, Coevorden; Kylian de Jonge, Emlichheim (Duitsland); Sharon Jorna, Coevorden; Iris Kleiman, de Krim; Nathaly Kruk, Coevorden; Evelien de Lange, Coevorden; Denise Lufting, Coevorden; Kyra Meijerink, Stieltjeskanaal; Liselot Nakken, Schoonebeek; Laura Ohlig, Dalen; Davey Palaster, Coevorden; Steven Pasjes, Coevorden; Maikel van den Poll, Dalerpeel; Ilona Prins, Schoonebeek; Vincent Slomp, Coevorden; Hendrikje Spijkerman, Coevorden; Esmee Tigelaar, Schoonebeek; Rik Vinke, Schoonebeek; Zoë van der Weide, Coevorden; Arnik Wesseling, Schoonebeek; Merith Wolters, Coevorden.

Technologie en Commercie: Marco Beenen, Coevorden;  Joran Boers, Emlichheim (Duitsland); Daan Dekker, Coevorden; Erik Drenthen, Schoonebeek; Michel Löhr, Coevorden; Bas Mulder, Coevorden; Roy Pieper, Schoonebeek; Rudi Profijt, Dalerpeel; Bart Reinink, Coevorden; Joey van der Weide, de Krim; Vincent Wiese, Coevorden.

Vmbo-bbl, Leerwerktraject

Technologie en Commercie: Jeroen Hegen, Wezup.

Vmbo-bbl, Leerwerktraject

Dienstverlening en Commercie: Venita Keen, Coevorden.

Vmbo-bbl

100% is geslaagd; in 2013 was dat 97%; in 2012 96%.

Dienstverlening en Commercie: Zaroya Bonnet, Coevorden; Kimberly Bos, Coevorden; Koen Bouwers, Coevorden; Lotte Corman, Dalen; Esmee Duinkerken, Wachtum; John van den Elst, Coevorden; Jordy Gruppen, Laar (Duitsland); Stefan Hidding, Coevorden; Ilse Kikkert, Coevorden; Moniek Klaassen, Zandpol; Mariëlle Kreeft, de Krim; Lillian van Maanen, Laar (Duitsland); Kelly Meijerink, de Krim;  Anouk Neef, Coevorden; Tess Steenbergen, Coevorden; Jessica Stille, Coevorden; Marle Suk, Coevorden; Nicol Wassing, Veenoord; Susanne Witkamp, Coevorden; Marc Zondag, Coevorden.

Technologie en Commercie: Rob Blokzijl, Coevorden; Daimen Bols, Laar (Duitsland); Lourens Cremer, Coevorden; Mitchell Dieckman, Dalerpeel; Nathalie Driehuizen, Coevorden; Patrick Driehuizen, Coevorden; Lesley van der Heide, de Krim; Gerrit Hendriks, Coevorden; Sven Kievit, Dalerpeel; Joyce Koezen, Schoonebeek; Gijs Loof, Oosterhesselen; Wim Prins, Coevorden.

Praktijkonderwijs

Horeca-assistent: Brayan Dijkland, Dalen; Arno van der Sleen, Coevorden.