Geslaagden De Nieuwe Veste Coevorden

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van De Nieuwe Veste in Coevorden.

Praktijkonderwijs AKA

Roelie Altepost, Coevorden; Vincent Bakker, Coevorden; Marvin Berlijn, Emlichheim; Wianna Brand, Emlichheim; Anisa Dahir Yusuf, Coevorden; Ali Dahir Yusuf, Coevorden; Kevin Derks, Coevorden; Brayan Dijkland, Dalen; Jan ten Doornkaat, Ryan Dries, Laar;Coevorden; Johanna Hendriks, Coevorden; Sander Hoogland, Schoonebeek; Jasmijn Keen, Oosterhesselen; Kevin Kuras, Coevorden; Tim Menzo, Dedemsvaart; Rochel Niers, Schoonebeek; Bjorn Peeks, Laar; Arno van der Sleen, Coevorden; Lennart Slomp, Coevorden; Jordy Spalink, Coevorden; Hinke Spanhaak Coevorden; Johanna Spanhaak, Coevorden; Lars Visser, Coevorden.

Vmbo – Basisberoepsgerichte leerweg

Soeki Agovic, Coevorden; Yannick Back, Coevorden; Kelly Bazuin, Dalerpeel; Lisanne Eisen, Dalerpeel; Ali Eski, Coevorden; Jasper Groefsema, Dalen; Joost Groefsema, Dalen; Levi Jansen, Coevorden; Matthieu Kimmann, Coevorden; Rick Klunder, Coevorden; Tim Kroesen, Dalerpeel; Tim Meijerink, Dalerpeel; Leon Muskee, Schoonebeek; Angelina Oostindiën, Coevorden; Jeroen Prins, Schoonebeek; Jaron Smit, Coevorden; Ricardo Tingen, Coevorden; Kimberly Veenstra, Coevorden; Chelsea Veenstra, Coevorden; Alischa Visser, Coevorden.

Vmbo – Basisberoepsgerichte leerweg leerwerktraject

Jisse Doek, Dalen; Dyon Kooij, Dalen; Jeffrey Mik, Coevorden; Henry Stroeve, Dalen.

Vmbo – Kaderberoepsgerichte leerweg

Niek Assen, Schoonebeek; Kevin Bos, Coevorden; Floor van Dijk, Coevorden;   Julian Ekkelenkamp, Coevorden; Sencan Eski, Coevorden; Esmay Heinneman, Coevorden; Matty Janssen, Coevorden; Mart Kip, Dalen; Jolanda Klaaskate, Coevorden; Erik Knevelbaard, Coevorden; Pernille Lanjouw, Coevorden; Ricardo Mans, Schoonebeek; Fleur Mettrop, Schoonebeek; Esmé Olijve, Coevorden; Carlo Otten, Coevorden; Jordi Pieper, Coevorden; Remco Pieper, Coevorden; Merle Plas, De Krim; Buddy Prijs, De Krim; Pascal Prins, Coevorden; Jacco Ras, De Krim; Rubina Redd, Dalen; Dylan Sauer, Schoonebeek; Lisanne Scherpen, Schoonebeek; Floor Scholten, Coevorden; Aniek Sieben, Schoonebeek; Dylan Slot, Coevorden; Mark Smit, Coevorden; Jarnick Spang, De Krim; Liza Supheert, Coevorden; Robert Tamse, Coevorden; Noah Vetker, De Krim; Joyce Visser, Schoonebeek; Mark Vos, Dalerpeel; Jolanda Westra, Schoonebeek; Melissa Wiese, Coevorden; Ilona Zondag, Schoonebeek.

Mavo

Jane Alberts, Coevorden; Isa Assen, Laar (Duitsland); Hajo Bakker, Coevorden; Niels Bakker, Coevorden; Max Barels, Coevorden; Rojhin Bazyan, Coevorden; Jasper Berends, Schoonebeek; Florien van den Berg, Dalen; Sharon van den Berg, Coevorden; Ezra Booij, Coevorden; Myrthe Bosch, Dalen; Rachel Breukelman, Coevorden; Tim Breukelman, Dalen; Janoux Cremer, Coevorden; Eddie Cutala, Coevorden; William Deen, Coevorden; Lotte Dijkema, Dalen; Ivar Dijkstra, Coevorden; Kelwin Driehuizen, Coevorden; Walter van Dunen Sessa, Coevorden; Danique van Eijk, Schoonebeek; Anne Ermerins, Coevorden; Tom Faas, Coevorden; Pien Freije, Dalen; Sander Gosevoort, Coevorden; Dion Gosink, Coevorden; Jip van Groningen, Coevorden; Jaimé den Heijer, Coevorden; Martha Hellinga, Coevorden; Niek Hilbink, Dalerpeel; Sharon Hogenberg, Coevorden; Pim Hoiting, Dalen; Lars Hoving, Coevorden; Marco IJdens, Oosterhesselen; Linda Jager, Zandpol; Maaike Jeuring, Dalen; Romy Kappen, Wachtum; Nienke Knuppe, Schoonebeek; Sophie Kootstra, Coevorden; Demi Koster, Coevorden; Tessa Koster, De Krim; Kelly Kroesen, Dalerpeel; Melvin Kroesen, De Krim; Wendy Kroeze, Hoogeveen; Thijmen Krol, Coevorden; Annemei Lugtmeier, Coevorden; Jarinka Mecklenfeld, De Krim; Malissa Mecklenfeld, De Krim; Loes van der Meer, Dalerveen; Tom Meijerink, Coevorden; Céline Menzo, Coevorden; Stan Meppelink, Dalerveen; Renée Mepschen, Dalen; Jacco van der Molen, Stieltjeskanaal; Janey Muller, Holthone; Rebecca Nijboer, Coevorden; Demi Nijkamp, Dalen; Elske Nijland, Coevorden; Germaine Nijstad, Coevorden; Dina Osman, Coevorden; Marloes Pater, Dalerpeel; Anique Postema, De Krim; Rowdy Pothof, Coevorden; Cynthia Prins, Coevorden; Simone Radix, Coevorden; Erik Renting, Gees; Eva te Riet ook genaamd Scholten, Coevorden; Rachell Roewen, Coevorden; Rick Schluter, Schoonebeek; Iris Slomp, Schoonebeek; Willeke Streutker, Coevorden; Roby Sturing, Coevorden; Lisa Suhlmann, Coevorden; Anouk van der Veen, Coevorden; Esmé van der Veen, Dalerpeel; Dennis Veenstra, Schoonebeek; Bodien Vos, Coevorden; Jeffrey Vredeveld, Coevorden; Bas Vrolijk, Dalen; Sacha Wassenaar, Zwinderen; Justin van der Weide, Dalerpeel; Merel Welink, Coevorden; Henri Wissink, De Krim; Marjet Withaar, Veenoord; Carlo Wolters, Coevorden; Mirna Wolters, Coevorden; Danny Zagema, Coevorden; Gerben Zwiers, Dalen.

Havo

Dusty Assen, Holtheme; Kees Attinga, Coevorden; Kelly Barelds, Schoonebeek; Anouk Boer, Coevorden; Wouter Boer, Dalen; Martine Bosma, Laar (Duitsland); Rick Boxem, Coevorden; Ben van den Broek, Coevorden; Kelly Cremer, Laar (Duitsland); Annemarie van Dalen, Coevorden; Bas Dekker, Dalen; Mike Deuten, Dalerpeel; Daan van Dijk, Coevorden; Hilma Dolstra, Zwinderen; Pascal Drewes, Coevorden; Chantal van der Felz, Dalerpeel; Mike Fröme, Oosterhesselen; Melissa van Gaalen, Coevorden; Romy Gansevoort, Schoonebeek; Anisha Greve, Weiteveen; Kim Gubler, Coevorden; Jordy Hagedoorn, Coevorden; Sarkawt Hamad, Coevorden; Jeroen Hans, Schoonebeek; Arjen Heijkoop, Coevorden; Veerle Heijkoop, Coevorden; Rolf Heijnen, Dalen; Emiel Heitbrink, De Krim; Gerben Hidding, Dalen; Bjorne Hoeksema, Dalen; Floris-Jan van den Hout, Coevorden; Leanne Hoving, Coevorden; Vera Jannink, Schoonebeek; Bert Jansen, Schoonebeek; Tom Jipping, Dalen; Ali Jouher, Coevorden; Jesse Jutstra, Coevorden; Rutger Koekoek, Dalen; Martijn Koelink, Dalen; Jeroen Kok, Dalen; Damian Kootstra, Dalen; Danijel Krilić, Schoonebeek; Jorinde Kroesen, Dalerpeel; Merle Kroezen, Dalen; Stefan de Lange, Schoonebeek; Tess Leferink, Coevorden; Daniëlla Loof, Coevorden; Vincent Luiten, Dalen; Anne Meijerink, Coevorden; Maarten Meijerink, Coevorden; Anouk Mug, Oosterhesselen; William Nes, Coevorden; Tristan Nijenbanning, Gees; Yoran Nijenbanning, Gees; Trystan Otto, Laar (Duitsland); Sophie Pat, Dalen; Esmé Pawiroredjo, De Krim; Annelies Pot, Oosterhesselen; Paul Rasink, Coevorden; Syria Reuvers, Schoonebeek; Hamza Sabanović, Coevorden; Bente Schepers, Oosterhesselen; Kim Schonewille, Dedemsvaart; Marijke Serlie, Dalen; Manon Slagter, Coevorden; Lieke Slomp, Schoonebeek; Myriam Stellingwerf, Dalen; Tessa Steunenberg, Coevorden; Julia Stormer, Oosterhesselen; Marjory Stroeve, Coevorden; Spencer Struikman, Dalen; Jorrit Tempels, Dalerveen; Rianne Tijink, Oosterhesselen; Femke Vermeij, Coevorden; Marieke Vermeij, Dalen; Han Vuuregge, Dalen; Han Vuuregge, Coevorden; Alexandra de Weerd, Wachtum; Sanne Wessel, Coevorden; Véronique Wessel, Coevorden; Lisa Wouters, Oosterhesselen; Melanie van ’t Zand, Coevorden.

Vwo

Tom Beerling, Schoonebeek; Eline Benting, Coevorden; Anna-Maartje de Boer, Zandpol; Danny Bos, Coevorden; Renée Bos, Dalen; Iris Bouwman, Coevorden; Joran de la Combé, Coevorden; Nick Hilbink, Coevorden; Angela de Jong, Coevorden; Réan Kremer, Schoonebeek; Pim van Leeuwen, Wachtum; Sofie Lugtmeier, Coevorden; Lotte Millekamp, Coevorden; Manon Mulder, Nieuw-Amsterdam; Amy Pieper, Dalen; Ilse Post, Nieuw-Amsterdam; Max Remmelts, Dalen; Lisanne Schuurhuis, Schoonebeek; Lotte van Selm, Dalen; Anne Siersema, Schoonebeek; Marieke Smid, Coevorden; Jasmijn Soppe, Dalen; Koen Stoop, Coevorden; Tim Stormer, Oosterhesselen; Yvonne van der Veen, Nieuw-Amsterdam; Talitha Voortman, Emmen; Maaike de Vries, Coevorden; Floris Vrolijk, Dalen; Michelle Warta, Dalen; Donna de Weijer, Stieltjeskanaal; Emelie Wesselink, Coevorden.