Geslaagden Nieuwe Veste Coevorden

De eindexamens zijn gemaakt en de uitslagen zijn bekend. Iedereen die is geslaagd: van harte gefeliciteerd! Dit zijn de uitslagen van De Nieuwe Veste in Coevorden.

Praktijkonderwijs

Aankomend Verkoopmedewerker op Niveau 1
Charelle Meppelink, DALERVEEN; Raya Minani, COEVORDEN; Cherique Stoel, COEVORDEN.

Vmbo-bb

97% is geslaagd; in 2012 was dat nog 96%.

Mensur Agovic, COEVORDEN; Lars Boertien, COEVORDEN; Jessica Dijkstra, SCHOONEBEEK; Sanne Driehuizen, COEVORDEN; Martijn van Eijk, COEVORDEN; Nicole Eisen, SCHOONEBEEK; Rick Feddema, DE KRIM; Mellanie Grootoonk, COEVORDEN; Michelle Grootoonk, COEVORDEN; Emre Hacioglu, COEVORDEN; Jerio Hoegen, COEVORDEN; Angelo de Jonge, COEVORDEN; Melissa Keen, COEVORDEN; Samantha Keen, SCHOONEBEEK; Jolanda Klaaskate, COEVORDEN; Sabrina Kluitenberg, COEVORDEN; Elroy Kuipers, COEVORDEN; Jeroen Luiken, COEVORDEN; Marieke Nijland, DALERPEEL; Justin van Oosten, DE KRIM; Ilona Peters, SCHOONEBEEK; Justin Plas, COEVORDEN; Priscilla Schoemaker, COEVORDEN; Segundo Silva, STIELTJESKANAAL; Brain Smit, COEVORDEN; Arianne Spang, DE KRIM; Fabiènne Stoevelaar, COEVORDEN; Annelies Strijker, DALERPEEL; Robert Tamse, COEVORDEN; Arjan Tuin, COEVORDEN; Tom Valkman, LAAR DUITSLAND; ; Djamyla ter Veen, COEVORDEN; Lars Voors, OOSTERHESSELEN; Melissa de Weerd, COEVORDEN.

Vmbo-kb

86% is geslaagd; in 2012 was dat nog 91%.

Junal Aliev, COEVORDEN; Marlie Assen, LAAR DUITSLAND; Maarten Bakker, SCHOONEBEEK; Bas Beekman, COEVORDEN; Dennis Benjamins, COEVORDEN; Jorick Benjamins, DALERPEEL; Tim Benjamins, COEVORDEN; Robin Bos, COEVORDEN; Barry Elzinga, COEVORDEN; Gerwin Guichelaar, COEVORDEN; Matthijs Grooten, DALEN; Kareem el Hennawi, DALEN; Ramon Hulzebosch, COEVORDEN; Wesley Jansen, SCHOONEBEEK; Bianca Kiewiet, SCHOONEBEEK; Björn Kolstein, COEVORDEN; Kevin Koopman, COEVORDEN; Demi Kraaij, DE KRIM; Martijn Langemaat, DE KRIM; Tamara Maring, COEVORDEN; Jehovah-nis Mendes, COEVORDEN; Stan Meppelink, COEVORDEN; Dave Moossdorff, COEVORDEN; Christina Oostindiën, COEVORDEN; Bob Ram, DALEN; Tim Reinink, COEVORDEN; Roselie Scholten, COEVORDEN; Stijn Siebum, DALEN; Joey Smits, COEVORDEN; Adnan Skopljak, COEVORDEN; Nadeche Stoel, COEVORDEN; Remco van Summeren, DALEN; Lisa Timmer, COEVORDEN; Jasper van der Veen, NIEUW-AMSTERDAM; Kirsten van der Veen, COEVORDEN; Marieke Vlug, DE KRIM; Daniëlle van der Weide, DALERPEEL; Thijs Wessel, COEVORDEN Evelien Witkamp, COEVORDEN; Magnus Ziltener, COEVORDEN; Michel Zomer, DEDEMSVAART.

Mavo

96% is geslaagd; in 2012 was dat nog 97%.

Kay Ambergen, COEVORDEN; Bram Assen, COEVORDEN; Jelle Assen, DALEN; Saphira Azouz, COEVORDEN; Tim Barelds, COEVORDEN; Iris Beukeveld, STIELTJESKANAAL; Stefan Bijkerk, COEVORDEN; Kevin Boertien, COEVORDEN; Iris Bosman, DALEN; Tessa Bruins, COEVORDEN; Kim van der Burg, DALEN; Sascha Dick, COEVORDEN; Willemien van Dijk, DE KRIM; Saskia Dogger, SCHOONEBEEK; Nicole Dorgelo, SCHOONEBEEK; Marijn Fledderus, DALEN; Daniëlle Fransen, COEVORDEN; Fabian Greve, COEVORDEN; Rumailah Guttink, EMLICHHEIM, DUITSLAND; Jeffrey Henkes, SCHOONEBEEK; Bart Hensen, COEVORDEN; Rosan Hilbink, DALERPEEL; Wendy Hoek, COEVORDEN; Joran Hoogenberg, DALEN; Vera Hubers, SCHOONEBEEK; Ellis Jager, SCHOONEBEEK; Sabrina Kreeft, COEVORDEN; Melissa Kremer, COEVORDEN; Lotte Kruithof, COEVORDEN; Silke van Laar, COEVORDEN; Eline Leemans, STIELTJESKANAAL; Jari Maail, DE KRIM; Bart Meijeringh, OOSTERHESSELEN; Maaike Menkveld, SCHOONEBEEK; Verena Muës, SCHOONEBEEK; Andy Nijmeijer, COEVORDEN; Kim Nijmeijer, COEVORDEN; Daniëlle Nijs, COEVORDEN; Kazin Nouri, COEVORDEN; Simone Otter, COEVORDEN; Claudia Pieper, COEVORDEN; Emiel Pot, COEVORDEN; Romana Pot, COEVORDEN; Roel Rijskamp, OOSTERHESSELEN; Daphne Rijstenberg, COEVORDEN; Lisanne de Roo, COEVORDEN; Merel de Sain, EMMEN; Thomas Smeenk, COEVORDEN; Iris van Son, COEVORDEN; Brenda Spaling, SCHOONEBEEK; Jelrik Stevens, ZWINDEREN; Myrthe-Yara Striper, SCHOONEBEEK; Daniëlle Telkamp, COEVORDEN; Marloes Tromp, COEVORDEN; Lonneke Valkman, LAAR, DUITSLAND; Jeffrey van der Veen, COEVORDEN; Jelmer ter Veen, DE KRIM; Nancy Vleems, SCHOONEBEEK; Giacomo Weelink, SCHOONEBEEK; Daphne Weggen, DALERPEEL; Bart Wessels, COEVORDEN; Annelies Wijnhoud, DE KRIM; Jordy Zwiggelaar, SCHOONEBEEK.

Havo

90% is geslaagd; in 2012 was dat nog 74%.

Thijs Ambergen, COEVORDEN; Zorah Amini, COEVORDEN; Reinier Arends, COEVORDEN; Cas Bakker, SCHOONEBEEK; Hassan Bakry, COEVORDEN; Tim Belt, DALEN; Laura van den Berg, COEVORDEN; Amber Beukeveld, DALEN; Wouter Bijen, COEVORDEN; Jory Bosch, DALEN
Sanne Boxem, VEENOORD; Lin Xia Chen, COEVORDEN; Joyce Dijks, DE KRIM; Marrie Dogger, SCHOONEBEEK, Maaike Dubbink, DALEN; Anouk Faas, COEVORDEN; Roos Freije, DALEN; Thomas Gerrits, DALEN; Gerco Gommer, DALEN; Rhodante Grip, COEVORDEN; Dominique Grobbe, COEVORDEN; Mark Gubler, COEVORDEN; Joëlle Habing, COEVORDEN; Chanique Haegens, COEVORDEN; Ilse Harmsen, GRAMSBERGEN; Marlou Heeling, DALEN; Bart Heerkes, EMLICHHEIM DUITSLAND; Chantal Hemme, COEVORDEN; Marit Hilhorst, STIELTJESKANAAL;
Lauren Kalkdijk, DALEN; Monique Keulers, COEVORDEN; Jeffrey Kisjes, DALEN; Roy Klaassen, COEVORDEN; Arjen Kocks, SCHOONEBEEK; Rianne Koers, SCHOONEBEEK; Stefan Leferink, SCHOONEBEEK; Annemiek Lufting, DALEN; Lotta Lüschen, DALERVEEN; Julie de Man, COEVORDEN; Vera Meijering, DALEN; Lars Meijerink, COEVORDEN; Janoux Menzo, COEVORDEN; Laura Mepschen, COEVORDEN; Yvar Neep, DE KRIM; Ester Nevels, COEVORDEN
Mathijs Nijlant, COEVORDEN; Marieke Oosterloo, COEVORDEN; Ramon Pat, DALEN; Eva Peters, DALEN; Daniël Pieper, COEVORDEN; Geon Posthuma, COEVORDEN; Mike Prins, COEVORDEN
Frank Roseboom, DALEN; Coen Santman, COEVORDEN; Isabelle Schipper, COEVORDEN; Timon Schokker, COEVORDEN; Lars Schuurman, ZANDPOL; Danique Smit, DALERVEEN; Vera Smit, LAAR DUITSLAND; Eline Smits, DALEN; Ellen Snippe, DALEN; Milou Spang, DE KRIM; Gerian Streutker, COEVORDEN; Sharon Talens, COEVORDEN; Juliet Thiele, COEVORDEN; Chuck van der Veen, COEVORDEN; Daan Verwij, COEVORDEN; Ben Vos, COEVORDEN; Desiree Wanders, SCHOONEBEEK; Wouter Weijenberg, COEVORDEN; Fleur Wessel, COEVORDEN; Maurice Wessel, COEVORDEN; Sander Wessel, COEVORDEN; Sandra Westerhof, COEVORDEN; Jelmer Wolters, COEVORDEN; Rianne Wouters, OOSTERHESSELEN.

Vwo

96% is geslaagd; in 2012 was dat nog 79%.
(atheneum: 94%; gymnasium: 100%)

Joyce Anholts, COEVORDEN;  Mirna Beerling, SCHOONEBEEK; Colin van den Berg, COEVORDEN; Marsha Beukeveld, COEVORDEN; Lisa Bonhof, ZWINDEREN; Janoël Brand, EMLICHHEIM DUITSLAND; Liesanne Centen, DALEN; Fedor van Delden, COEVORDEN; Joey van Dijk, DE KRIM; Evy Düsman, EMLICHHEIM DUITSLAND; Marieke Duursma, COEVORDEN; Robin Entjes, ZANDPOL; Quinn van Etten, LAAR, DUITSLAND; Hugo Groenewold, COEVORDEN; Cato Hermans, COEVORDEN; Sven Jansen, ZANDPOL; Aron de Jong, COEVORDEN; Kees van de Kamp, ESCHEBRUGGE DUITSLAND; Laura Klunder, COEVORDEN; Esther Kocks, SCHOONEBEEK; Irena Koelemeijer, COEVORDEN; Jesse van der Laan, DALEN; Sarah Leijzer, DALEN; Aline Masselink, SCHOONEBEEK; Inge Middelkamp, COEVORDEN; Marijke Molema, DALEN; Annelie van der Molen, STIELTJESKANAAL; Niek Naber, SCHOONEBEEK; Myrna Passies, HOLTHONE; Sophie Perlot, DEDEMSVAART; Ben Plasman, COEVORDEN; Laura Renting, COEVORDEN; Dorris Schlepers, COEVORDEN; Elisha Schulte, SCHOONEBEEK; Nikki Steenkist, COEVORDEN; Marieke Stoop, COEVORDEN; Thomas van Urk, DALEN; Daniek van der Veen, DALERPEEL; Disah Vetker, DE KRIM; Wiljo Wesseling, SCHOONEBEEK.